• cs go benzeri steamde erken erişime açılan şimdilik ücretsiz bir multiplayer fps oyunu.

ara sıra başlangıçta laglar olsa da, genelde akıcı oynanıyor ve sistem gereksinimleri de çok uygun.

black squad sistem gereksinimleri

minimum:

işletim sistemi: windows 7 64bit
    işlemci: core2 duo 2.2ghz / amd athlon 64 x2 2.66ghz
    bellek: 2 gb ram
    ekran kartı: nvıdıa geforce 8600 or gt630 / radeon hd 6750
    directx: sürüm 9.0
    depolama: 5 gb kullanılabilir alan

önerilen:

işletim sistemi: windows 7 64bit
    işlemci: core2 duo 2.4chz / amd phenom x4 820
    bellek: 4 gb ram
    ekran kartı: nvidia gtx 560 / radeon hd 7790
    directx: sürüm 9.0
    depolama: 5 gb kullanılabilir alan

black squad vip
  • türkçe dil desteği, türkçe müşteri hizmetleri ile türk pazarına girme yolunda önemli adımlar atmış olan p2w'den uzak fps.
  • korsan bandını takmış bir arkadaşa gel sana steam indirelim beraber oynarız dedim. ne oynayacağız diye sordu. adama git 24 liraya cs go al diyemedim tabi kalpten gitmemesi için. sonunda bu oyunu buldum.

oyun gerçekten size güzel dakikalar yaşatıyor, zaman öldürüyor. aklıma takılan; nick'i değiştirme olayı var mı? rütbelerin tamamını nereden görebiliriz? bs sikkesi ne işe yarar? ve silahlar yalnızca benim gördüğüm kadar mı yoksa levellere göre mi açılıyor?

bilen suserler yeşillendirirse sevinirim.
  • yoklukta gideri olan oyun. nedir ne değildir diye baktım.

falsosu çok az. ücretsiz ve sağlam. türkçe. vuruş hissi iyi. hileye rastlamadım. ağlayan ezik pek az.

rainbow six ve cs go oynayamayanlar tereddütsüz dalsın.
  • bileğine kuvvet dediğim adamlar da var, aimbot'lar ile oynayanlar da var. şöyle bir örnek ile söylediklerimi kanıtlamak istiyorum. hatta ve hatta daha yeni konulmuş bir video ile örnekleri çoğaltabiliriz. hele ki şunun gibi onun bunun çocuklarının oyundan ne gibi bir zevk aldığını hiç anlayamıyorum. kısacası bu oyun için, henüz yeni , bug'ların olduğu ve hilenin bolca olduğu bir oyun diyebiliriz. şimdi gideyim şu oyunu pc'den sileyim.
  • online fps oyunlarda hile var diye sitem edebilecek kadar oyun dünyasına uzak olanların eleştirdiği oyun.

gelelim incelemeye:

oyun öncelik ile pek fazla spec istemiyor. ortalama hatta altında bile bilgisayarlarda çalışabiliyor. grafikleri ihya etmese de rahatsız edici değil. p2w oyun değil. istediğiniz silaha 1-2 gün içerisinde kalıcı olarak sahip olabiliyorsunuz. para ile skinler alınıyor. hile her fps oyunda olduğu gibi bu oyunda da var. oyun klan sistemine önem verse de oyuncuların pek kaale aldığını düşünmüyorum, belki de alıyorlardır. ranked ve klasik modu da var fakat beni tek açan modu töm(tdm) modu gireyim pata küte herkese sıkayım iki rahatlayayım modu. gayet eğlenceli buluyorum bu modu.

ciddi ciddi oynayacaksanız csgo oynamanızda fayda var fakat kafa dağıtayım relaks relaks takılayım sinir stress atayım diyorsanız bu oyunu oynayabilirsiniz. fakat yeni bir oyun arıyorsanız csgo ya evet bu oyun alternatif olur.

oyunda 4 çeşit para sistemi var. altın, madalya, bs, mermi

altın: sürekli birikiyor bir çok silahı açmanızda ve bomba gibi tehcizatları almanızda kullanılıyor. aynı zamanda bu para birimi ile kutu açabiliyorsunuz.

madalya: yine altın gibi sürekli fakat daha yavaş birikiyor. bir üst düzey silahları almanızda işe yarıyor. mesela blazer diye bir silah var altın ile alabildiğiniz. bir üst sınıfı axmc var onu ise madalya ile alabiliyorsunuz diyebilirim amiyane tabir ile. bir üst sınıfı dediğime bakmayın blazer ile öyle ahım şahım stat farkı yok blazer -1 düşük axmcden.

bs: kutu açarak ve bazı etkinliklerde birikebiliyor. skin falan alabiliyorsunuz.

mermi: gerçek paranın oyun içerisindeki hali. skin ve kutu açmakta kullanabiliyorsunuz.

kutular: skin, altın, madalya, bs toplayabiliyorsunuz kutu açarak. gerek var mı? skin seviyorsanız açabilirsiniz.

kısaca özet:

grafik - geçer not aldı
    oynanabilirlik - geçer not aldı
    p2w - değil
    hile - malesef her fps oyunda olduğu gibi bunda da var
    ciddi ciddi oynamak istiyorum - evet bu ihtiyacınızı da karşılar
    kafa dağıtayım stres atayım - geçer not aldı
    aktif oyuncu - fazlası ile var
    silah çeşitliliği - fazlası ile var
  • oyun gibi oyundur hileci piçleri direk banlar ve kendini sürekli geliştirir ne cs go gibidir ne de pubg 264 saati olan biri olarak söylemek isterim ki oynayın oynattırın zevk-i birlikte yaşamak isteyenler mesaj atabilir
  • aksiyon dolu kutu bıçaklama oyunu.
  • bugün oynamaya başlayacağım oyundur. gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim.
  • banlıyorsunuz komple banlayın adam ugandanjokey olarak tekrar hilesi ile oynamaya devam ediyor amk yazık çok gelişebilecek kaliteli bir vakit öldürme oyunuydu ama hep bu ezik seviyede kalacak bu sebepten ugandanjokey c* olarak yatacak yerin yok
hesabın var mı? giriş yap