şükela:  tümü | bugün
  • jaime king'in başrolünde olduğu, netflix'te yayınlanacak zombi draması. ilk sezon 11 nisan'da yayınlanacak ve 8 bölüm sürecek. z nation'ı yapan karl schaefer ve john hyams'ın elinden çıkan bir dizi.

fragman

edit: z nation'ın öncesini anlatan bir dizi olacakmış.
  • z nation öncesiyse iyi başlar bok gibi bir yapıma döner. benden demesi . fragmanı izledim tırt.
  • an itibariyle netflix te
  • hep aynı tırı vırı gibi geliyor bu tarz diziler. aileden biri ısırılmıştır ve aile onu yaşatma çabasına girer. ısırılan kişi dönüşünce aileye saldırmaya başlar rerörö. eh be, 25 dk dayanabildim sonra kapattım.
  • zombi istilası hayali kuran benim için ne kadar tırt da olsa izleyeceğim dizidir.
  • umut veren yeni zombi dizisi.
  • ilk bolumu cok iyi olan dizi,karakter tanitimlari iyi dusunulmus ve baglanmis.
  • innaritu nun kesişen yollar örgüsünü alın kıyamet sonrasına uyarlayın. üstüne biraz da tarantino gerilimi. böyle bi dizi. izleyin derim.
  • ilk iki bölümle favori dizilerimin arasına girmeyi başarmış, netflix'in yeni zombi dizisi.

diziyi bitirdikten sonra genel bir yorum yaparım. şimdi, müsaadenizle, 3. bölümü izlemeye gidiyorum.
  • netflix'in yayınlanan yeni zombi dizisi.
    ilk bölümüyle twd efsanesine ulaşamayacak gibi gözüküyor. ayrıca çoğu zombi dizisi/filmi gibi salgının yayıldığı, askerlerin sivillere eziyet ettiği, bilinmezliğin patlama yaşadığı dönemi anlatarak başlamıştır.

3 bölüm izledim ama hala netleşmeyen şeyler var ortada. hikayeler kopuk kopuk. kahraman kim, kime reis diyeceğiz? cevapsız sorular ortada.

--- spoiler ---

ayrıca asyalı ablacım gelmişsin amerika'da yaşıyorsun. hiç mi dil öğrenmedin sağ, sol diyemiyorsun. hem sana bir şeyler söyleyince gülüyorsun anlıyormuş gibi. ingilizce şarkı da söyledin, sen ne ayaksın?
    --- spoiler ---