şükela:  tümü | bugün
124 entry daha
  • z nation da eksik olan gerilimin adeta itfaiye hortumuyla boca edildiği dizi. her bölümde inanılmaz bir gerilim var. çekim teknikleri sayesinde sanki ordayım gibi hissettim her bölümde. genel olarak beğendim izlemeye devam edeceğim kesinlikle.

fakat son bölümde sinirlerim bozuldu aq. bir zombiye 20 kişi ateş ediyor lan ve hepsi de göğsünü hedef alıyor. oğlum daha öğrenemediniz mi göğsünden vurulunca ölmediklerini. öte yandan çekik gözlü kadının çocuk gibi ateş etmesine bayıldım. velhasıl kelam son bölümdeki saçmalıklara rağmen gideri var dizinin.
  • post apokaliptik olduğu için bitireceğim fakat senaryosu yerlerde olan dizi. bu kadar aptal karakteri bir anda yaratmayı başaran senaristleri kutluyorum.

--- spoiler ---

okulda olan kahramanlarımızın duşlara girerler ryan karakteri duşların içine bakınca midesi kalkar. rose ablamız ise duşa dahi bakmadan ryan'a dönüp iyi misin, ne oldu, kendine gel şeklinde sorular yöneltir. ablacığım adam oraya bakıp kusuyor. bir zahmet adama sormadan bir bakmayı akıl et değil mi?
    --- spoiler ---
1 entry daha