şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir grup. sebastian bach sayesinde öğrendim ne olduklarını. çok garipler lan. imaj olarak safkan glam, hatta vokalistlerinin adı andy sixx *.

  brutale bağlayıp "röaaaaaarghh" yapmadıkları kısımlar çok güzel şarkılarının. ama dadadadadadada röaöarörögh yaptıklarında bayıyor biraz.

  merak edenler için: http://youtu.be/ceb3gqqdhd4
 • fallen angels diye mükemmel bir şarkıları var, uyandığımdan beri 3-4 defa dinledim ve pişman değilim.

  sonunda yeni çıkan gruplardan bir iki tanesini beğeniyorum lan, yobazlığım gitti galiba.

  merak edenler için şarkı: http://www.youtube.com/watch?v=vugzjvktw6g

  edit: klip biraz mötley crüe - looks that kill'den arak lan
  edit2: lan adamlar da mötley'den arak gibiler
  edi3: bu grup siker !
 • türkiye'de bu grubu bilen ve seven tek kişi olarak resmi türkiye fan club'ını kuruyorum. tek başıma etkinlik falan düzenlerim artık.

  neyse efendim, sebastian bach ile fallen angels adlı şaheserlerini seslendirmişler sahnede. baz zamanında pantera için yaptıklarını bu grup için yapıyor resmen. onları destekliyor, konserlerde alt grup yapıyor, devamlı röportajlarda yanına alıyor grubun frontman'ini. pantera'nın yarısı kadar olsalar (tarz tamamen farklı) yeter de artar benim için.

  gerçi grubun hayranlarının ben hariç tamamı hatun ve vokaldeki eleman için götlerini yırtıyorlar, olsun varsın adamlar sağlam.

  baz ile performansları: http://youtu.be/gxccerpgm8q
 • perfect weapon adlı şarkıları dinlenebilir, gayet güzeldir. o kadar ama.
 • elemanlarının nette gitar dersleri mevcut. lakin o kılıkta birini kim takıp da bir şeyler öğrenir bilemem.

  http://www.youtube.com/…99bvudezl0s&feature=related
 • tiplerine bakıp gothic-emo türü bir şey sanıyordum*.sonra tesadüfen fallen angels'la tanışıp "anaamm glammiş la bunlar :)))" oldum. solist çocuk da pek sevimli. takipteyim. biraz orijinal olabilseler iyi olacak yalnız.
 • ön yargılarımı attım da dinledim. memnunum. he suçluluk duygusu var mı, var.
  videolarını izlemeden dinleyince farklı, izleyince farklı etki yaratıyor.

  sağlam müzik yapıyorlar; ancak sözler tırt. genç yaşta kaliteli işler yapmaya çalışan emo tipli, heavy metal türevlerinden biri olan glam metal yapan bu gençlerin daha iyi işler yapabileceğine inanıyorum.

  yürüyün bre gelinler!
 • dee snider'ın hastası olduğu grup.
 • yeni albümü çıkmış grup. yeni albümü dinledim güzel şarkılar var. exordium isimli intro parçasından ı am bulletproof isimli şarkıya geçiş çok güzel olmuş. buna benzer geçişler albümün tamamında var. ın the end isimli şarkıya da klip çekmişler. tarzda biraz değişim var ama yakışmış diyebilirim.
 • az önce fallen angels diye bir şarkılarına denk geldiğim.hala bu devirde bu kadar boktan bir rock şarkısı yapabildikleri için kutluyorum kendilerini.