şükela:  tümü | bugün
 • iphone appstore'a rakip olarak research in motion firmasının blackberry için çıkarmış olduğu, blackberry uygulamalarının, oyunlarının indirilmesine yarayan yazılım.

  şu an maalesef sadece ingiltere, kanada ve abd bölgelerinde bulunan kullanıcılar yararlanabiliyor.
 • son genişleme ile venezüella, arjantin, şili ve meksika'da da hizmet vermeye başlamış olsa da, an itibarı ile ülkemizde kullanılamayan uygulama dükkanı. kendileri, şahsımın hevesle indirdiği 6 oyun ve 2 uygulamanın heba olmasına ve sükutu hayale uğramama vesile olmuştur.
 • her ne kadar telefonla birlikte gelen blackberry help! ikonundan yüklenemese de, manuel olarak (desktop manager ile) telefona kurulabiliyor ve ücretsiz olan oyunları, uygulamaları yükleyebiliyoruz. paralılara erişimimiz maalesef şimdilik kısıtlı ama gerçekten çok faydalı ve güzel uygulamalar var ücretsizler arasında ve neredeyse her gün yeni bir şeyler ekleniyor. hava durumu, sözlük vb. iphone kadar duyulmuş bir uygulama servisi olduğunda eminim tüm firmalar bu platforma uygun yazılımlar geliştirecektir.
 • türkiye'de sadece bedava uygulamaların indirilebildiği yer, şimdilik. gerçi adamlar itunes store gibi kendi sistemlerini falan da kullanmıyorlar. paypal üzerinden gerçekleştiriyolar alışverişi ama neden türkiye'de yapmıyorlar bunu pek anlayamadım.

  bir de uygulamasını telefona yüklerken önünüze bir kullanım şartları çıkarıyorlar ki kağıda basmaya kalksan dünyada ağaç kalkmaz. indir indir bitmedi mübarek parmağım yoruldu.
 • şuan abartmadan söylüyorum yaklaşık 3 saattir güncelleme yapıyor ve hala devam ediyor
 • appstore'a rakip olması çoook zor görünmektedir.
 • bu uygulama geçtiğimiz zamanlarda sürüm yükseltti. v2.0.1 oldu. ne olduysa da bundan sonra oldu. telefonuma * yüklüyorum. evet, yükledin başardın! hadi kullan bakalım diyor. eheh kullanıcam tabii vurucam kırbacı diyorum. kırbaç benim sırtımda patlıyor.

  telefonumun hiç bir yerinde app worldu bulamıyorum. uygulama merkezinde yüklü görünüyor ama kerata. bana çözüm bulanın kırk saniye kölesi olurum.
 • free mb kotası her dakka değişen app. daha az önce 6.7 mb kota vardı şidm yer yok diyor. ama yarım saat sonra giricem 21.6 mb yer var dicek filan. ben anlamadım. az önce de yeni sürümü upgrade yaptım bakalım bizi neler bekliyor?
 • bundan iki gün önce, bana ilettiği iletiyi yanlış anlayarak, "beni her zaman güncellemelerden haberdar et" dedim. evet kesinlikle boşluğuma geldi.

  şimdi zırt pırt bende bulunan tüm uygulamaların güncellemeleri olduğunda uyarı gönderiyor. iki gündür uğraşıyorum, arıyorum, telefonun kurcalamadık noktasını bile bırakmadım yine de bu güncellemelerden haberdar edilme olayını iptal edebileceğim bir yer bulamadım. etrafımdaki herkeste de iphone olup da konu hakkında bilgileri olmaması ayrı bir sıkıntı. neyse, blackberry'mle hayatım boyunca böyle yaşayacağım sanırım, bir noktadan sonra alışırım herhalde.
 • sitesine üye olmayi bir türlü başaramiyorum. ya genel bir üye alım problemi var ya da bana karşı bir tepkisi var*