şükela:  tümü | bugün
 • blackberry'nin priv ve keyone modellerinden sonra yeni hayal kırıklığı olacak telefondur.

  eskiden bu markanın hatrı sayılır bir kitlesi vardı şimdi ise pazarın bayağı bir gerisinde kalmış durumda. blackberry gibi yıllardır piyasadan istediği payı alamayan bir firmanın yapması gereken tek şey var; bir kaç tane f/p telefon üretip tekrar ismi yaygınlaştırmak yada bugüne kadar hiç bir telefonda olmayan özelliklerle donatılmış üst düzey bir amiral gemisi çıkarmak*. aslında motion istenileni verebilecek kalitede bir telefon fakat fiyatının 460 dolar*olduğunu düşünürsek biraz yetersiz kalıyor. fanatiği olmadıkça alınacak bir telefon değil.

  edit: link.
 • fiyatıyla neredeyse flagship, donanımıyla orta sınıf olan saçma sapan telefondur.

  yüksek fiyatın sebebi yüksek işçilik maliyeti, sebebi de firmanın fabrikalarının kanada, meksika, macaristan gibi çok da ucuz olmayan ülkelerde olması.

  lan salaklar, alt tarafı bir snapdragon 835 koyacaksınız alete. sanki kendileri üretiyor. git anlaş canon, nikon falan çak çift lensi, yaz ortasına bir canon, koy 800 dolardan bak bakalım nasıl yakıyorsun ortalığı.

  valla beyin yok bu blackberry'de. o kadar milyar dolarlık şirketsiniz lan. bilmiyorsanız sal iş teklifini gel ben öğreteyim.