şükela:  tümü | bugün
  • birkaç sene dominos pizza için çalışmış vince schmuhl tarafından kurulmuş, türkiye'deki ilk şubesini ortaköy'de migros'un karşısına açmış pizzacıdır.

dominos pizzayı seçmektense pizzanızı blackjackten almanız için 2 sebep verir;
    1-blackjack pizzanın tadı daha güzeldir.
    2-blackjack daha ucuzdur.

http://www.blackjackpizza.com/
    http://www.blackjackpizza.com.tr/

not: eve verilen ilk siparişte iskambil kağıdı getiriyolar bi deste, ve her siparişinizde kazı kazan tarzı kartlar getiriyolar, kazıyınca bi sayı çıkıyo. bu kartları toplayıp 21'e ulaştığınızda size pizza hediye ediyolar. çok güzel bişey.

edit: sanki sloganlarını ben yazdım. hayır güzel çirkin de demedim pizzalarına. net bir tanım. bunu nasıl kötüler insan ben onu merak ediyorum şu an:)
  • pek beğenmediğim pizzacı, malzeme çeşidi sözde çok ama çok az koyuyorlar, ekstra mozarellası olan pizzamda peynir miktarı normal pizza hut pizzasından daha azdı. hamuru da çok tatsız.
  • sahiplerinin ismine karar verirken ne düşündüklerini acayip merak ettiğim pizzacı. blackjack pizza ne yaw?
  • 9.90 tl lik pizzasının yanında bana bir adet blackjack pizza reklamlı oyun destesi yollayarak tebessüme neden olmuş pizzacı.

sahrayı cedit: reklam ve pazarlama olsun çamurdan olsun.yaratıcı bir fikir...

ama pizza sosları özellikle sarımsaklı olan tam bir fiyasko...

pizzaların üzerindede daha oynamaları gerek sanıyorum. tadı tatmin etmedi.
  • kanımca fiyat / lezzet oranına baktığımızda acayip başarılı olan pizzacıdır. benim gibi bir little caesars bağımlısının bile arada aklını çelmeyi beceriyorlar. lakin bence iki konuda kendilerini geliştirmeleri gerekiyor:

1) pizza çeşitlerine birkaç klasik pizza daha eklemeleri gerek. pepperoni, sosis, mozeralla, mısır falan filan seven biri olarak king pizza'dan başka birşey söyleyemiyorum. diğerlerinin hepsinde kıyma, pastırma, zart zurt gibi pek geleneksel olmayan malzemeler var. ha olay benim damak zevkim değil tabi ki, ama diğer tüm pizzacılarda en az 2-3 tane seçenek arasında gidip gelirken burada daha ikinci bir pizza deneyemedim.

2) soslar güzel ama kekik/pul biber kombosu olan o pizza baharatının mutlaka değişmesi lazım. şahsen, örnek olarak dominos veya lc'a bakmalarını öneririm.
  • gerçekten güzel pizzalar yapan pizzacı. beefjack pizzaları ayrı bir güzeldir.

ayrıca az önce başıma gelen olayı paylaşmak istiyorum. eve gelen iki adet beefjack pizzanın malzemeleri yenmeyecek şekilde kutuya akmıştı. servis elemanına da bunu söylediğimizde, direk söylediği şey arayın şubeyi yenisini göndersinler oldu. arayınca da saolsunlar, sorgusuz sualsiz "tamam efendim yenisini derhal gönderiyoruz" oldu.

serviste biraz daha dikkatli olmalarını öneriyorum, buna rağmen müşteri dostu yaklaşımlarından dolayı da teşekkür ediyorum.
  • bugün fellik fellik yemeksepeti'nde aranmamı sağlayan pizzacıdır. çıkmışlar herhalde yemeksepeti'nden, bakalım eve gidince telefonla sipariş vermeyi deneyeceğim. kapandılarsa beni çok üzecekler. ya da kampanyaları bozdularsa tabi yine üzüleceğim.
  • geçen sene istanbul kurtuluş şubesini kapatarak beni derin hüzünlere boğmuş restoran zinciri.

sonuçta herkes 20tl verip de 2 pizza almak zorunda değil, ve de 9,90 tl fiyata tek orta boy pizzayı yemeksepetinden verdiğim siparişle evime kadar, hem de tam takım sosları, baharatları ve de hediye oyun destesi ile getirerek gönlümde taht kurmuşlardı. doğru hatırlıyorsam adı 21 olan pizza şahaneydi.
  • fiyat performans oranı en iyi pizzacıdır. eve servis yapan pizzacılar arasında en iyi performansı buradan aldım zaten, fiyat da düşük olunca daha ne olsun kardeşim. ulan eve servis, performans falan diyince bi garip oldu da neyse.

dün kendileriyle ilgili yaşadığım bir şeyi anlatmak istiyorum. sürekli sipariş verdiğim bir yer blackjack pizza, mcdonald's siparişime en düşük puanı vermek isterken yanlışlıkla kendilerini siparişine en düşük puanı vermiştim. konuyla ilgilendiler, yanlışlıkla yaptığımı söylememe rağmen bin tane samimi özür dilediler. kendilerine bu kadar güzel hizmet verdikleri için teşekkür ederim.
  • sloganlarını "müşteri her zaman haksızdır" yapabilirler bence.

eğer verdiğiniz siparişte bir hata varsa siparişi kabul edip sonra meramınızı telefonda anlatma gafletine düşmeyin. derdinizi duvara anlatmanız bile daha kısa sürebilir. onun yerine kibarca siparişi iade edin ve bırakın onlar size meram anlatsın. sistemleri öyle işliyor.