şükela:  tümü | bugün
  • bir iç çamaşırı markası.

http://www.blackspade.com/
  • muhteşem rahat boxer üreten bir firmadır. bugüne kadar giydiğim en rahat boxer diyebilirim gönül rahatlığı ile. lastik kısmının da penye olması en büyük artısı nazarımda.
    bu kadar güzel olmasının yanında berbat bir yanı da var ki çok çok dayanıksız. ağ kısmı çok çok az dayanıyor. kullanmaya başladıktan 2 ay sonra öyle böyle değil, taşaklarınız sarkacak kadar büyüklükte delik açılıyor.
  • tasarım olarak başarılı erkek boxerları üreten iç giyim markası. bazı koray ve boyner mağazalarında bulunabilir.
  • tasarımı kumaşı falan iyi olsa da bir daha almayacağım boxer markasıdır.

giyiyoruz siyah boxer'ı, bir kaç saat sonra dalgaya bir bakıyoruz zenci yarrağına dönmüş sanki. o kadar çok tüy bırakıyor ki rahatsız edici. kaç kere yıkamama rağmen.
  • bunların 2 tip boxerları var. shorty tipi olanlar iyi tamam ama diğeri biraz garip hem daha uzun hem de daha bol. diğerinden alırsanız normal giydiğinizden bi beden küçüğünü alın derim ben.

tasarımı konusuna gelirsek cidden başarılı bulduğum ve türk firması olduğunu görünce şaşırdığım iç giyimci.
  • trunk'larında modal kumaş kullandıkları için inanılmaz rahat hissetiren marka. adamın üstünde güzel duruyor. boxer'ları da oldukça başarılıdır. biraz tuzludur fiyatları, ama değer..
  • erkek uzuvlarını rahat ettiren baksırlar üreten iç çamaşır markasıdır.uzuvlarım sayelerinde rahat yüzü gördü,pişikten ve göte don kaçmasından da kurtuldum.izmir menşeili bir marka olmasına rağmen yıllardır nasıl duymadım ona hayret ediyorum.şansıma internette buldum ve internet mağazalarından sipariş verdim.1 işgünü sonra sürat kargoyla donlarımı teslim ettiler.memnunum,kullanın.
  • iki yıl önce boyner'de karşılaştığım marka. buna bu kadar para verilir mi lan diyerek aldım ama pişman olmadım, şimdiye kadar giydiğim en rahat iç çamaşırı, hala da aynı markanın ürünlerini kullanmaya devam ediyorum. adana'da olmam nedeniyle acaba burada aynı markayı bulabilirmiyim veya boyner hangi avmde var diye internette ararken gördüm ki; marka türk ve izmir menşeiliymiş, daha bi hoşuma gitti gireyim suserlerle paylaşayım dedim ama don konusunda hassas arkadaşlar daha önceden yazılması gerekenleri yazmışlar bunlar da benden bir kaç ilave olsun.
  • iç çamaşırı seçeneği çok olan ve çok da kaliteli iç çamaşırları olan marka.
  • herkesin övdüğü don üreticisi, lakin 10 çeşit donu var insan hangisinin övgülere mazhar olduğunu şaşırıyor. 3 farklı modeline öküz parası verdim, gümüş kuşaklı olanından memnun kaldım sadece.

ancak bu donun yerine 10 liralık cotbox boxer'ları bana göre dengi bir kaliteyi çok daha ucuza veriyor.