şükela:  tümü | bugün soru sor
 • serena'dan çok daha kötü ve sinir bouzucu tavırlar sergilese de her zaman daha çok sevilen gossip girl karakateri. gossip girl kitaplarında anlatılan hali dizidekinden daha etkilidir bence.
 • zamanında georgiana'ya verdiği ayarda "haven't you heard? i'm the crazy bitch around here.." diyerek olayı özetlemiş, en şahane gossip girl karakteri. kendisi büyük bir audrey hepburn ve breakfast at tiffany's hayranıdır.
 • gelmiş geçmiş en muhteşem giyinen dizi karekteridir benim gözümde, sırf birbirinden olağanüstü elbiseleri için oturup gossip girl izliyorum, böyle sürdürsün, hiç gocunmam, izlemeye devam ederim.
 • hasta bir şekilde yatağımda yatarken 1 gün içinde izlediğim 23 bölüm gossip girl sonrasında vurulduğum karakter.

  kendisi tam anlamıyla bir winner.*

  neyse vuruldum demiştim, çok dizi içinde yaşayayan biri olarak görebilirsiniz burada ama, 24 saatte star wars izlerseniz kendizi karakterlerden biriyle özdeşleştirirsiniz.
  olaylara ilk tepkisini gözlerinin dolması olsa da* yine her şekilde kendisini kurtarmayı, intikamını almayı esgeçmez. yaptıklarının doğruluğu-yanlışlığı tartışılır,hatta maksimum seviyede yanlıştır ama, candır.

  queen b'den arkadaş olmaz; süper gidiyor diye düşündüğünüz her şey bir anda bozulabilir.
  queen b'den sevgili olmaz; adamı suya götürür, susuz getirir... dımdızlak kalıverirsiniz yeminle.
  queen b'den kız olmaz; annesi yazık kafaları yiyor...
  queen b'den anne olmaz; üvey aile fertleri can sıkıcı olabilir.

  bu kadar nalet huya rağmen açıkçası ben böyle bir ablam olsun isterdim. dünyanın en kral ablası olurdu yemin ederim. açıkçası ağlayarak gidip "abla ben .... ya aşığım" diyeyim, gözyaşlarım kurumadan hatunu bağlar yeminle. canım benim.
  xoxo o.
 • dizi muhabbetleri açıldığında serena mı daha güzel yoksa blair mı tartışmasının, üzücüdür ki, genelde kaybeden tarafı
 • kumpas kralicesi... dan humphrey'e gore, google'a intikam yazip arattiginizda, blairwaldorf.com cikar...
 • itiraf.com'a icini dokmustur:

  messedup, kadın, 21, ankara

  hayatta en başarılı olduğum konunun, ilişkilerimi berbat etmek olduğuna karar verdim. üstelik sadece karşı cinsle olan değil, ailem ve arkadaşlarımla olan ilişkilerde de aynı şey söz konusu. her şey harika giderken nedense bir şekilde bir kapris ve özgüvensizlik krizi geçirip her şeyi mahvediyorum, karşımdakini kırıp benden uzaklaşmasını sağlıyor, sonra da bu yüzden depresyona giriyorum. belirli periyodlarla önce çok popüler, sonra yapayalnız olmamın sebebi bu sanırım. galiba bir insana yakınlaşmaktan korkuyorum ya da acı çekmekten zevk alıyorum.

  http://www.itiraf.com/623837/karmasik_/
 • --- spoiler ---

  s2 e13'te chuck bass'a 13 bölüm boyunca sürümcemede kalan 3 sözcük, 8 harften (ingilizce) oluşan şeyi söylediğinde; "that's too bad" yanıtını alan gossip girl karakteri.

  --- spoiler ---
 • acilarin kadini. gelen vurdu giden vurdu; annesi, babasi, en iyi arkadasi, erkek arkadasi, yale dekani... ama kimseden cekmedi chuck bass'ten cektigi kadar...

  --- spoiler ---

  chuck: you are not my girlfriend.
  blair: but i am me. and you are you. we're chuck and blair. blair and chuck. the worst thing you've ever done, the darkest thought you've ever had, i will stand by you through anything.
  chuck: and why would you do that?
  blair: because i love you.
  chuck: that's too bad.

  --- spoiler ---