şükela:  tümü | bugün
  • anasının amından field goal atabilip, direklerin dibinden dışarı vurmayı becermiş minnesota vikings kicker'ı.

ağlattın reyiz.
  • çarpıcı bir karar ile sezon ortasında minnesota vikings tarafından serbest bırakılan kicker. kafasının hala geçen playoff'lardaki seahawks maçında kaldığı çok açıktı sezon boyunca. hayli kötü bir performans sergiliyordu geride kalan maçlarda. 9 maçta 4 tane pat kaçırarak bir ilk 11 kicker'ı için hayli kötü bir ortalama yakalamıştı. buradan sonra futbolu bırakıp kendisini alkole falan verirse sağlam bir hollywood filmi çıkar hikayesinden. en azından bu sezon kendisini görebileceğimizi sanmıyorum zaten.

kariyerini ters düz eden sahne.
  • millet kariyeri boyunca 4 tane ekstra puan kaçırmıyorken kendisi daha sezonun yarısına gelmeden bunu başarmış bir kicker idi. işin kötüsü minnesota bu maçların çoğunda ya bir hücum farkla ya da uzatmalarda kaybetti, yani walsh bunlardan birkaçını sayıya çevirseydi belki durum daha farklı olacaktı.

şutlarından biri bloklandı birini kaçırdı, diğer ikisini ne yaptı bilmiyorum ama yönetim "eeeeh sikerler" dediğine göre sorun kendisinde.

aslında washington maçı öncesi başka oyuncular denenmiş fakat blair iyi çocuktur, ayıp olmasın denerek ertelenmiş bu karar. sonra bu dingil gitti ekstra puan kaçırdı, bu sayede washingron maçı uzatmalara götürüp kazandı. kendisini ağır sikerlerdi ama dua etsin minnesota pembe ve ılık götlerle dolu demokrat bir yer.

işin ilginci yerini dolduracak olan kai forbath bile ilk maçında ekstra puanı kaçırdı(rakip takım blokladı). kurallar mı değişti yoksa savunma çizgisi yeni taktiler mi buldu bilemiyorum.

hey gidi, takımın yeni ryan longwell'i olacakken, artık şampiyonluk için söz sahibi olmaya başlayan bir takımın emekliliğe kadar bir parçası olman neredeyse garanti iken kapı dışarı edilmek... bilemiyorum altan, yazık etti kendine.