• hayatima, sansima, karmama ve bilimum seye kufrettiren topcu.

ulan su adamin milleti poster etmesine ve oyununa hastayim. hic de canli gormedim. youtube'dan izlerim ozellikle pau gasol'u hayatina kusturdugu anlari tekrar ve takrar. nba maci bile izlemedim amerikaya geleli uzun zaman olmasina ragmen.

12 subattaki nets macina bilet aldim sirf su adami canli gormek icin. ertesi gun adami sattilar.

ateist halimle soruyorum. gunahim neydi ulan ?
  • 31 ocak 2012 la clippers oklahoma thunders maçı'nda kendrick perkins'in üzerine 2. kattan atlamış hayvani basketbolcu. perkins'in tek tesellisi ise ,griffin o kadar yukarıdan vurdu ki smaçı, büyük ihtimalle posterde kadraja giremeyecek olması.
  • potaya bu kadar iştahla saldıran başka bir adam görmedim. lebron gibi, howard gibi dönemin diğer hayvani smaç yapan oyuncuların smaçlarında bile, nihayetinde bu işin atletizm olduğunu; oyuncuların sıçrama, zamanlama gibi konulara konsantre olduklarını görebilirsiniz. griffin in smaçlarında ise tek gördüğünüz avına saldıran bir kaplanın gözlerindeki iştah oluyor..
  • sanırım arabayı potaya sokacak kendisi.

edit: neyse korktuğum olmadı.
  • kendall jenner, okyanus, plaj, kızlar takılırken kendini nilüfer organize sanayi'de bulmuştur.
  • biraz önce nba'de şu ana kadar oynanan sezonun muhtemelen en iyi smacını yapmış hayvan. geçen sene ny knicks maçında timofey mozgov'un üstüne çıkıp deli gibi potaya bastığı smacı düşünün; aynisini kendrick perkins gibi başka bir hayvanın üzerinden vurdu biraz önce 31 ocak 2012 la clippers oklahoma thunders maçı'nda. öyle ki lebron james bile dayanamayip bu smacin akabinde "en iyi smac bu, benimkisi ikinci artik" diye tweet atti (herhalde dünkü chicago maçında john lucas iii'un uzerinden vurdugu smacı kastediyor). ne yapıp edip, bir kaç saat sonra nba.com'dan tekrarını izleyin derim.

edit: nba.com'a gitmeden, biraz önce youtube'a zaten düşmüş olan bu estetik parçasını mutlaka izleyin; dehşet bir şey.
    edit 2: ulen, amk! sanki smacı ben vurdum! en beğenilenlerin tepesine çıkmış bu entari :-))
    edit 3: imla
  • son zamanlarda pivot oynadığından jordan 6 numaraya kaydırılmıştır.
  • 2.08 m boyunda ve 114 kilo ağırlığında olan bir oyuncu ne kadar estetik olabilirse bu adam ondan kırk kat daha fazla estetik. yani beklentiniz nedir ki? bu adam topla bir kyrie irving bir john wall mu olsun? adam sırf şu san antonio spurs serisinde hücumda yaptıklarıyla bile estetik sıfatını hak etmektedir. yaptığı smaçları falan geçiyorum, üç saniye koridoru içinde bildiğin adam eksiltiyor bu adam yahu kaç tane uzun oyuncu yapıyor bunları bu ligde? kadroda zaten kendisini yedekleyecek bir oyuncu yok, mütemadiyen rakibin en cengaver uzununu tutmakla maç boyunca yıpranıyor, e hücumda da paul ile birlikte ilk opsiyon, maçın sonunda oyuncuların dili dışarda iken griffin'e dikkat etmenizi öneririm, fiziksel olarak kusursuz.

adam draft edildiği sene sakatlığı yüzünden oynayamadı, gelmeden önce takımı rezil bir haldeydi, şampiyonluk için takım takım dolaştığı da yok, clippers'ın griffin geldikten sonraki havası ortada, e bu adamın çalışarak ne kadar komple bir oyuncu olmaya doğru gittiği de ortada. fiziksel olarak korkunç derecede iyi, bu kadar kaslı bir uzunun şut atabilmesi kolay mı olm, nba 2k15 mi sanıyorsunuz gerçek hayatı anlamadım ki. şutörler halter bile çalışmayı sevmez ritimleri bozulacak diye, kaldı ki bu adam vücuduna sürekli kas eklerken şutunu da geliştirdi e yani pes ben daha ne diyeyim. adam tim duncan'dan blok yediği için ekşi sözlük'te alay konusu oldu haha, olm duncan'dan tarihte blok yemeyen oyuncu kaldı mı? ha bir de onu geçtim yolda görsen apışıp kalacağın "blakeee lan bi foto çektirelim allahına kitabına kurban" diye etrafında dolanacağın adama "loser" demek de neyin nesi?
  • yazarların övmekten dolayı yardımlaşmayı unutmuş olduğu damızlık.

http://www.youtube.com/user/nba?blend=1&ob=4 (kia'lı)
    http://www.youtube.com/watch?v=jhbp6t4en28 (kol sokmalı)
  • tip olarak, oyun anlayışı olarak fena halde hanamiçi sakuragi'yi hatırlatan basketçi. hem kızıl, hem çok iyi smaç basıyor. demek ki kaç sene önceden japonlar bu adamın geleceğini tahmin etmişler de çizgisini yapmışlar. çocukken hayran hayran izlediğimiz adam şimdi kanlı canlı karşımızda. bir de iyi kavga ediyor, kafa atıyorsa tamamdır.
    resmen aynısı lan!
    hanamiçi
    blake
hesabın var mı? giriş yap