şükela:  tümü | bugün
 • spotify sayesinde keşfettiğim, colder heavens parçası harika olan sanatçı.

  colder heavens
 • chalk parçası dikkat çekicidir.
  https://www.youtube.com/watch?v=gwc4lxm91v0
 • (bkz: lie alone)
 • the wind rose (ft. melena zaval)

  sırtımda çanta ile akıbetimin belli olmadığı uzağa yürürken hayal ettirdi..
 • şarkıları insan olsa da sarılsam dedirtendir.

  nocturne
 • sanırım, sesine de kendine de aşık oldum.

  hani bazı insanlar vardır sakinliği, durgunluğu su gibi akıp geçer karşı tarafa...öyle hissettiriyor.

  mesela, bir kavganın ortasında hayal edemiyorum onu ya da kötü bir şey yaparken.müzikle kendi dünyasını dış dünyadan izole etmiş gibi.bir de yakışıklı bir adam gerçekten ya.ama, hani bunu kullanmayacak denli mütevazi görünüyor.
  evet,gerçekten aşık oldum sanırım.

  buraya da güzel iki şarkısını bırakıyorum.
  birincisinde gözleriniz yakışıklı insan nedir tanımına cevap buluyor.ikincisini keyfimden , sevdiğimden bırakıyorum.keyifli dinlemeler...

  https://youtu.be/mffr3ixzs4k

  https://youtu.be/snp7sb5vxts
 • 5 aralık’ta istanbul’a geldiğini az önce tesadüfen öğrendim. şarkılarını bir süredir severek dinliyorum, dinlerken de gerçekten beni dingin bir ruh haline büründürüyorlar. umarım ki konserine gidebilirim.

  benim favori şarkım ise sol

  konser sonrası editi:

  kesinlikle ama kesinlikle perşembe gecemi aydınlatan bir konser oldu bu! bu nasıl bir tutku, bu nasıl bir beceri... tüm şarkılarını dinlesem de birkaç şarkılarını ezbere biliyordum sadece ve çok büyük beklentilerle de gitmemiştim konsere ama beni fena halde şaşırtarak oldukça eğlenmemi sağladı josh ve ekibi. tüm ekibin enerjisi o kadar güzel ki izlerken kendinizi büyülenmiş hissetmemeniz mümkün değil. josh'ın sesine diyecek laf zaten yok fakat ekibin diğer üyelerinin enstrümanlarını bu kadar ustaca kullanması beni efsunladı, özellikle de keman kullanımı çok ama çok etkileyiciydi. kemanları çalan ekip üyeleri aynı zamanca geri vokallik de yapıyordu ve iki kadının da sesi muazzamdı. ayrıca mekan oldukça küçük ve sıcak bir atmosfere sahip olduğu için grubun seyirciyle iletişimi de çok samimiydi. sanki kalabalık bir ev partisinde birlikte eğleniyormuşuz gibi bir ortam vardı ve bu çok hoşuma gitti. kısacası gerçekten çok eğlendiğim bir konser oldu bu.

  ayrıca tüm ekip çok sıcakkanlıydı. josh sahnedeyken birçok kez türkçe konuştu, şaşırtıcı derecede başarılı bir telaffuzla merhaba canım arkadaşlarım dedi ve birçok şarkısından sonra da türkçe teşekkür etmeyi ihmal etmedi, aşırı sevimliydi. sahneden inmeden de "lütfen hemen gitmeyin ve gelip bize merhaba deyin, birlikte bir şeyler içelim!" diye seslendi. eee durur muyuz gittik tabii biz de. herkesle ama herkesle teker teker ilgilenip, herkesi can kulağıyla dinleyip kibar yanıtlar vererek herkesle fotoğraf çekildi. yanına gelen herkese defalarca sarılıp teşekkürlerini sundu. kesinlikle egodan tamamen uzak tam bir arkadaş sohbeti tarzında vakit geçirdi herkesle. hatta bir ara görevliler gelip birlikte grupça sohbet ettiğimiz yerin kapatılacağını söylediklerinde "nereye gidersek uygun olur? çünkü ben herkesle tanışmak ve sohbet etmek istiyorum." diye sordu ve dakikalarca uygun yer aradık kalabalık bir şekilde. herkese minnettar olduğu gerçekten tüm hal ve tavırlarından belliydi ve bunu bizlere de çok sıcak bir şekilde yansıttı. şunu da belirtmek istiyorum, allah özene bezene yaratmış kendisini... o karşımda konuşurken içimden hey maşallah nidalarıyla kaçın kurası söylüyordum, hahaha.

  kısacası her şeyiyle çok ama çok keyif aldığım bir gece yaşattı bu grup bana. grubun geri kalan üyeleriyle sohbet etmek için maalesef ki vakit bulamadım fakat uzaktan gördüğüm kadarıyla onlar da herkesle oldukça samimi bir şekilde vakit geçiriyordu. bir daha gelirlerse, ki minnoş josh bunu sorduğumda fingers crossed hareketiyle kesinlikle tekrar gelmeyi umduklarını söyledi, tereddütsüz bilet alır ve giderim. çok daha fazla tanınması ve değeri bilinmesi gereken bir proje blanco white. uzun süre unutamayacağım sevimli ve samimi bir akşam yaşattıkları için minnettarım kendilerine.
 • çok içten, çok sıcak tavırları olan biri.dün konser boyunca izlemekten çok keyif aldım.konser verdiği ekipteki diğer müzisyenlerle de arasında inanılmaz iyi bir uyumu vardı.bu arada onunla keman çalan kızın adı ne bilmiyorum ama kızın çok güzel bir sesi var.

  ve, söylemeden geçemeyeceğim; adam gerçekten çok yakışıklı.oldukça uzun biri.sanırım 1.90 civarı, mavi göz, sarı-kızıl saç ekleyin bu kombinasyona bir de :)

  ama, o kadar güzel bir enerjisi var ki tüm bunların da önüne geçiyor.oturup saatlerce muhabbet edesim geldi adamla.kitaplardan, müzikten, kentlerden konuşmak istedim.

  gerçi, konser sonunda dönüp herkese çabuk gitmeyin çıkışta bir bira içip sohbet edelim dedi.baya çıkışta bir grup insan sohbet ettik.herkese sarıldı şarkı aralarında da şarkılarının hikayelerini anlattı.

  bir şarkısını bir kitabı okurken zihninde oluşturmaya başladığından bahsetti.ben tabii>> oo kitap okuyan erkek modeli en sevdiğim moduna girdim hemen :)

  dinlemesi de izlemesi de keyifli bir müzisyen.tavsiye edilir.
 • olalla isimli muhteşem şarkının sahibi.
 • nocturne adlı muhteşem şarkıya sahip sanatçı