şükela:  tümü | bugün
  • ileri vakalarda antibiyotik yada kortizon içerikli bir göz merhemi desteği ile kullanılan göz şampuanı. bir başka adı göz kepeği şampuanı.
  • şu anda 15 ytlolan göz şampuanı.. (bkz: blefaro)
  • lid care ortalıklarda bulunmaz hale geldikten sonra, doktor tavsiyesiyle blefaro kullanmaya başladım, göz makyajı temizleyicisi olarak. lid care'e kıyasla çok daha kolay kullanılıyor (pamuğa dök, gözünü sil usulü), ama fiyatına göre (17 lira) miktarı az gibi geldi bana.
  • aramızda kalsın göz makyajımı temizlemede kullandığım bebek sampuanı.

doktor tavsiyesiyle bir süre kullanmak üzere almıştım ama şuan kendisiyle tanıştıgim için son derece mutluyum, ayrılmayı da düşünmüyorum..

pahalı mı değil mi bilemiyorum neticede o kısım göreceli ama içinde ne olduğu belli olmayan kozmetikleri kullanmak yerine şahsi fikrimce daha mantıklı.
  • göz makyajı temizleyicisi olarak kullanılması kesinlikle sakıncalı olmayan temizleyici göz şampuanı.

her türlü temizleyici gözlerimi yaktığından mütevellit dalin vesaire gibi bebek şampuanları kullanmaya başlamıştım. lakin ki uzun vadede göz çevresi kırışıklıkları gibi riskler olabileceğinden şüphelenip bir bilene danıştım. dermatolog onayladı bu endişemi ve göz doktoru bu arkadaşı önerdi.

şu anda 19 lira. pahalı olduğunu düşünmüyorum zira çok az bi miktar kullanmak yeterli oluyo. uzun süre idare edebilitesi var.

on sene sonra cilt ütüleme, yok efendim kırışıklık giderici ıvır kıvır kremi kullanmak yerine verin gençler parasını, rahat edin.
  • göz kapağı ve kirpikler üzerinde gün boyu biriken kir, kepek ve yağlı birikintileri, makyaj artıklarını temizler.

göz kuruluğu da var sanki bende deyince doktora, doktor bunu tavsiye etti. bununla kapaklarını fazla bastırmadan ovala, masaj yap dedi. hem hijyen sağlarmış hem de göz yaşı kanallarının eski aktivasyonuna kavuşmasına yardımcı olurmuş.
  • bunun pratik kullanım için ıslak mendili de vardır. (bkz: blefaritt) swap (not: aynı üreticinin olmayabilir. hatta değil sanırım)