şükela:  tümü | bugün
 • 11/29/2019 tarihinde çıkması beklenen yeni the weeknd şarkısı. tahminen 6. albümün çıkış şarkısı olacaktır.
 • müthiş bir altyapısı olacağını öngördüğüm 2019 model the weeknd şarkısı. nereden mi biliyorum? mercedes-benz ile yaptığı reklam anlaşmasında bir iki güne yayınlacak bu şarkıyı kullandığından ve şarkının tınılarının ilk dinleyişte direk gaz bir biçimde sarmasından. reklam taze çıktı, beyfendinin kendisi de başrolde. buyrun burada.

  çok uzun zamandır bekliyorum bu adamın yeni albümünü. starboy gibi müthiş bir albüm sonrası eminim yine kasıp kavuracak.
 • inanılmaz 80’ler popunu andıran the weeknd’in bu hafta çıkacak ikinci bombası. ben trap altyapısını daha çok sevdiğim için heartless’ı daha çok beğendim ama bu şarkı da bomba gibi geliyor.

  bence albümün i feel it coming’i gibi olacak çünkü çok elektronik retro altyapılı bir parça. tam bir film ve reklam müziği yapmalık şarkı yapmış abelcığım. zaten mercedes’in reklamında çalıyor.

  şu anlık leaked versiyonuyla idare ediyorum ama çıktığı an da deli gibi streamleyeceğim *
 • adeta bi smiths şarkısı dinliyormuşsun hissi veren weeknd şarkısı.
 • (bkz: yazarların bugünkü mutluluk sebebi) :)

  gümbür gümbür geliyor gönlümün efendisi. buralar hep entry dolacak...

  edit: şarkıyı loop’a almış vaziyetteyim. buraya sonra kocaman bir edit daha gelecek.

  kocaman edit: şarkı ilk başladığında cidden 80’lere ışınlanmanız mümkün çünkü başlangıcı a-ha grubu’nun ahan da bu şarkısının girişi gibi. n’oluyor demeye kalmadan ise şarkının içine giriyorsunuz.

  weeknd kariyer hayatının belki de en naif şarkı sözlerini söylerken dansetmek serbest. mesela; “i can’t sleep until i feel your touch” diyor nakaratta, touch kelimesi abel için alışılageldik bir şey değil, bilen bilir :)

  ez cümle, weeknd’i 80’ler sound’unu günümüze taşıyan yeni şarkısıyla ben pek bi beğendim. abelim, canım ciğerim, o yıllarda çocukluk ve ergenlik yaşayan x kuşağı’nın müzik anlayışını y ve z kuşağına taşıyorsun ya, büyük hayır işledin. nice nice albüm satışların olsun, platin plaklara gelesin, seni üzen manken şarkıcı tayfasının evine ateşler düşsün, paraya para, reklama reklam demeyesin. ayrıca ses rengi seksi sanatçılar listemden de en tepeden ödül var sana :)
 • istanbul'un yağmurlu bir gününde çıkan the weeknd'in son teklisi. huzur doldum dinlerken yemin ederim.
 • the weeknd'in yeni bombası. heartless' i pek beğenememiştim ama bu sefer efsane olmuş. aferin oğlum abel.
 • the weekndin heartlessten sonra yayınladığı yeni single. ayrıca şarkı, mercedes'in yeni aracı ile reklam filmi ve klip karışımı bir videoya da eşlik edecek. (artık şarkı mı arabaya, araba mı şarkıya eşlik ediyor orasını bilemiyorum sözleşmeyi okumadım*)

  şarkıda mükemmel bir 80ler altyapısı duyuyoruz. heartless'ta da hafiften vardı disco tarzı, albümde de hakim olacak herhalde. zaten yanık sesli prensimizin şuradaki saçlar, kıyafetler de tam 80'ler . çoktan repeat'e aldım, daha fazla söze gerek yok sanki. teşekkürler abelim teşekkürler kulaklığım.