şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sanirim medplus ürünlerini 3-4 yıldır kullanıyorum. dudaklara verdiği, sevimli ferahlık hissini de çok seviyorum. faydasından zaten sual olunmaz burada da bahsedilmiş. yalnız ben bu medplus'ı bulan arkadaşa bir şey sormak istiyorum. kutunun üzerinde de belirtiyorsunuz, rüzgarlı ve soğuk havalarda iyi gelir gibisinden, peki güzel kardeşim sen denyo musun yoksa gerizekalı mısın soğuk ve rüzgarlı havada kullanılacak dudak ürününe mentol koyuyorsun? sevmediğimden değil ama kışın kullanırken insanın doğal olarak kılcal damarların biriktiği yer olan dudakları üşüyor lan. mentollü olips üstüne su içmiş gibi oluyor.
  • lip relief cream ı roaccutane kullananlar için büyük bir yardımcı. o dudaklar börçük börçük yara olmuş acıdan kaşıntıdan durulmazken bir sürme ile sizi kızgın kumlardan serin sulara atlarmışcasına bir rahatlama yaratır nerden mi biliyorum?*
  • dünya üzerindeki bütün dudak kremlerini denedim, ciddi ciddi "tek" işe yarayan bu arkadaşlar
    şu güne kadar yaptığım bütün gereksiz dudak kremi harcamaları için büyük üzüntü duyuyorum. biriktirsem ne kadar ederdi diye çok merak ettim hesaplamaya çalışıcam bi.
  • medplus adli urunu 3 gundur catlak olan ve gulerken dudaklarimi buzerek ancak hohoho seklinde sesler cikartabilen bana bir gecede eski dudaklarima geri donus imkani tanimistir.
    blistex sen cok yasa.
  • lacivert olanı dudağa sürüldü müydü böyle bi nane nane yakan, bi hoş eden, ferahlatan ürün. 2-3 gün sonra çatlak matlak bırakmaz. şukeladır kısacası, bağımlılık yapar doğrudur, fakat çatır çutur dudakla gezeceğime bunun bağımlısı olur sağlıklı gezerim değil mi ama.
  • dudaklarınız yaz kış farketmez daima çatlaksa ve her ürünü deneyip deneyip hüsran oluyorsanız bu markanın yuvarlak mavi kutudaki med plus isimli ürünü alın, üç saat içinde mutlu sona ulaşın. çok başarılı...
  • on numara ürün. 7-8 katı fiyata satın alabileceğiniz ünlü kozmetik markalarının dudak koruma ürünlerinden iyidir, roaccutane kullanırken bu yola çok para dökmüş biri olarak test ettim, onayladım. tek problemi var vanilyalı kokusu o kadar güzel ki iştah açıp tatlı aşermeme yol açıyor. ısrarla sürünüz.
  • son 6 yıldır hayatımın anlamı yanımdan hiç ayırmadığım dudak bakım ürünü. biri yanımda dudaklarım kuruyor, sürekli çatlıyor deyip bir de üstüne hiçbir işe yaramayan nivea dudak bakım ürününü çıkarıyorsa adeta bir pazarlamacı edasıyla bu ürünü anlatıyorum. size de anlatayım benim gibi dudak yalayan herkese yazın daily lip olanını kışın ise med plus olnı şiddetle tavsiye ediyorum. ruj yemeyi sevenlere ise med plus'ı tek geçerim.
  • dünya üzerinde sadece roaccutane ve türevi ilaçları kullananlar satın alsa yine de batmayacak firmadır.

bir blistex medplus yapmışlar, daha iyisi yok. açıkça yok yani... son 6 ayda en iddialı lip balm markalarının hepsini denedim ve açık ara en iyisi bu.
  • bir mucize. şu an bu kremi bulduğuma o kadar memnunum ki reklamlarında parasız oynayamamı isteseler bir değerlendiririm teklifi, öyle bir coşku var içimde. son günlerde sahra çölü olmağa göz kırpan yaralı bereli dudaklarımı bebek poposu kıvamına getiren ürün.