şükela:  tümü | bugün
  • bluetooth kulaklık arayanlar için f\p canavarı efsane bir kulaklık. açıkcası şimdiye kadar başlığının açılmamış olması şaşırttı. aliexpress'den indirim zamanı 150 tl civarına alınabilirken şuan 200 küsürlü rakamlardan satılıyor. 20 lira falan da gümrük çıkmıştı bana. sanırım hepsiburada, n11 gibi sitelere de giriş yapmış fakat fiyatlar uçuk. (600 lira civarında)

    bass yönünden bakarsak bluetooth kulaklıklar arasında başa oynayabilecek kalitede. bu öylesine yapılmış yapay bir bass değil, çift sürücülü olmasının da etkisiyle adeta kulaklarınıza bass şöleni yaşatıyor. ses en yüksek seviyedeyken bile patlamalar, cızırtılar yapmıyor ve dışarı herhangi bir ses vermiyor. kulaklığın yalıtımı çok iyi, bu nedenle dış sesleri duymanız imkansız.

    konuşma-görüşme performansı ise ortalama. gürültü engelleyici bulunmadığı için günlük kullanıma yeter fakat özellikle görüşme yapmak için bluetooth kulaklık alacaklar başka alternatiflere yönelebilir.

    uzun lafın kısası müzik dinlemek, özellikle bass yönünden tatmin edici müzik dinlemek isteyenler için bu kulaklık biçilmiş kaftan. şuraya inceleme videosunu da bıraktım.

    https://youtu.be/fe9pds-qyde