• anketlere, forumlara bulaşmayan bilgi insanı, yeni yazar, takip edilesi.
  • "her şeyi" mick harvey yaptığı halde nick cave tarfından her zaman kendisine kıyak geçilen şahıs.
    ayrıca nick cave onu ilk gördüğünde dünyanın en yakışıklı adamı bu,demiş.
  • kendisine soulfly ilk dinletildiğinde "yuuuuh bu ne kadar sepultura özentisi bi grup, dinnemem olm ben bunları!" yorumunu yapmış güzide insan enfes kişi*.
  • nick cave bilgilerini yüklenmiş gelip bir soruya döküp saçınca elindekileri ve dediğine göre saatlerdir kulaklarını dolduranları uzaklara heveslerimi sürü sepet yolladığım insan.
    uzun zamana saçılan ortak adamlar..
  • entrylerini merakla takip ettiğim sözlük yazarı. bir entrysini görünce mia zapata ölmez diyesim geldi
  • bugün bana bir mesaj atıp sözlük kimliğini açıklayan ansiklopedik varoluş formu.
    çok bilir, çok da tatlı anlatır. bugün hayvan aradım, burada da aynen devam ettiğini gördüm.

mecburiyetten çoğu zaman uzaktan bile olsa çok çok sevdiğim, iyi ki var dediğim bir deli gönül.
    sanırım başlığına zırt pırt bir şeyler yazacağım biri olacak, bu ilki olsun.
    (bkz: blixa bizi diskoya götür)*
  • modern bir calisma kampi tarzinda tasarlanmis mesai alanimdaki volta güzergahini onu tanidiktan sonra degistirip selam vermekten kendimi alamadigim sozlukdasim.
  • araya giren aylardan sonra 18 mayis 2003 paradise lost istanbul konserinde rastlayıp çok mutlu olduğum, birlikte "geçti bizden" muhabbet yapıp da doyamadığım, doymak için bizi diskoya götürmesini beklemeye başladığım küçücük, minicik, içi dolu herşeycik*
    "disko olmazsa benim evde oturur, geçmişin, bugünün ve dahi geleceğin muhasebesini yaparız ulan, dellendirmeyin beni" diye seslenesim var kendilerine.
  • girdiği entrylerden yakın zamanda camden town'u tavaf ettiğini anladığım, "bensiz nasıl boğazından geçti be kadın?" diye yersiz de olsa seslenmek istediğim şahane insan. "yediğin içtiğin senin olsun, gördüklerini anlat ayol" diye de ekleyesim var, çünkü bu kişi anlatma işini şahane yapıyor.*
  • elimden tutup beni eksi sozluge yazdirdigi gunleri hatirladikca gozlerimin doldugu ve derin bir ahhh cektigim guler yuz abidesi.
hesabın var mı? giriş yap