• kin dolu nefret dolu bir yazar. ağzındaki salyaları silmesi temennisiyle..
  • (bkz: #30477802)
    acaip birşey... allah sabır versin bununla yaşamak zorunda kalanlara.
  • terbiyesiz yazar. akli kesmeyince careyi hakarette bulan mahlukat
  • (bkz: #24120501)

ara sıra elini götüne sürüp koklayan yazar.
  • sizofren oldugunu ogrenmis olduk:

(bkz: #17952938)
    (bkz: #17952975)

ailesine sabir diliyorum, gecmis olsun diyorum*
  • michael haneke filmlerinden fırlama bir karakter ortaya koymuş şu entry'si ile, #33319565. kendisine en iyi oyuncu ödülü vereceğim. çok başarılı buldum. kendisini bilenlere ayrı, bilmeyenlere ayrı harika bir mindfuck örneği öte yandan. durur muyum? hemen mikrofonumu kapıp röportaj yaptım.*

- sayın blockperception, bu nadide dizeleri yazmanıza ne neden oldu? kuru sulu mu karıştırdınız? dark side'a mı geçtiniz? amın oğlu esteban mısınız?
    + sabah akşam kezban muhabbeti yapanların yaptıkları muhabbetle şöyle bir şeyin arasındaki bağlantıyı görememeleri çok canımı sıktı. o "iğrenç can sıkıcı kezbanlar" retoriği en uçlarda böyle haberlerle eşleşiyor ama hiç biri farkında değil. aynı yapının parçaları. adam orada kezban muhabbeti yapıp, sonra utanmadan burada bu adama kızıyor. adım esteban değil ama bir amdan çıktığım doğrudur. hepimiz gibi. çiçeğinizi çikolatanızı alıp beni annemden istemeye gelebilirsiniz.
  • istediği zaman inanılmaz güzel "sağcı youtube yorumu" yazabiliyor.
  • yazdığı #17545000 nolu etry ile kendisini ele vermiş yazar kişisi.
    hakkında bulunacağın suç duyurusu için özür diler, sonraki hayatında esenlikler dilerim..

(bkz: görüşmek üzere)
  • genelde yazar tanimi yapilmis olsa da aslinda yazamaz.-
  • benimle ilk tanıştığında bana çok hızlı entri yazdığı için ben de cevaben yazmış olmayayım, laf olsun diye entri girmiş olmayayım diye, başlığının altına gelip canım badim diye entri yazmayayım diye nicedir kendimi tutuyordum.

zehir gibi yazıyor bu yazar. en iyi tarif eden tabir bu olur herhalde, provokatif, hızlı, pek ve de akıl dolu yazıyor. kışkırtıyor, güldürüyor, imrendiriyor, yer yer kıskandırıyor. trollüğünü bile öyle ince bir çizgi üzerinde, öyle üsturuplu yapıyor ki, bütün entrilerinin çatısını oluşturan kuramsal örgüyü esnetse dahi, çatırdatmıyor. karınca'lı bel'li sikmeli deyimlere kapı aralayacak bir kıvraklığı, bir özgünlüğü var. severek takip ediyoruz.
hesabın var mı? giriş yap