şükela:  tümü | bugün
 • çok yakında https://blockport.io/ adresinde ikamet edecek olan dex. yeni hollanda waffle'ı.

  24 gun sonra ico'su olacak. toplanan rakam su anki market cap'e bakacak olursak oldukca komik, bu yuzden x10 ve x100 arasi kazanimlar feasable. social trading olayi guzel, gercekten bi ihtiyac. coinbase'e ya da binance'e ico'dan girdiginizi dusunun.
  takimin avrupali olmasi ayri guzel, hollanda kriptopara olaylarina cok sicak bakiyor, isvicre'den sonra avrupadaki en crypto friendly ulke.

  gelelim ico'ya, katilmak icin whitelist'e girmeniz sart. basvurmak icin; https://blockport.typeform.com/to/h5vgn8

  referral code olarak bp104357 yazdiginiz takdirde +2.5% bpt fazladan alacaksiniz. bana da ayni miktarda kazandiracaksiniz. benim kacirmayacagim ico'lardan, yatirim tavsiyesidir.
 • kullanıcıların yatırım ve alış-veriş/kar-zarar performanslarını kayıt altında tutarak diğer kullanıcıların görebileceği şekilde sunan, hollandalı sosyal kripto borsası.

  iddia sitelerindeki gibi başarılı olan kişileri takip ederek onların yatırımlarına göre pozisyon alabileceğiniz bir ortam düşünün. eğer sizin de takipçiniz varsa, kazandığınız her takipçi karşılığında bpt (blockport token) kazanabileceksiniz.

  pre-sale başladığı gibi yaklaşık 3 dakika içerisinde tükendi, şimdi crowdsale olacak.

  https://blockport.io/ web sitesinden crowdsale için formu doldurabilirsiniz.

  referans: bp103951
 • hollandalı olduğu için ve avrupa'da inovasyonun kalbi biraz da burada attığı için (hadi blockchain konusunda olmasın) ilgimi çeken proje.

  kısaca fiat ve kripto exchange etmenizi kolaylaştıracak ve decentralize edeceklerini iddia ediyorlar. bi blockchain projesinde bakılması gereken noktalara bakalım birlikte,

  1. fikir
  fikir daha önce yapılmamış ya da kimsenin aklına gelmemiş bi' şey değil. decentralized exchange yaratma fikri. ama bence parladıkları nokta, kullanıcı dostu arayüzü. belki farketmiyoruz ama arayüz gerçekten çok önemli. arayüz sayesinde coinbase bu kadar büyüdü, arayüz yüzünden insanlar hala binance'de nasıl trade edilir soruyor.

  çoğu kişi arayüzünün coinbase'e benzediğini belirtmiş, ki kurucuları da bu soruyu yanıtlamışlardı, "evet çünkü iyi dizayn birbirine benzer" gibisinden.

  fikrin social trade kısmına hiç girmiyorum sil at.

  2.takım
  hollandalılar yea işte :dd takımda baktığım noktalar (ya ne hallere düştük bu shitcoinler ve scamcoinler yüzünden) öncelikle gerekli yetkinliğe sahipler mi? bu adamlar bu işi yapabilecek kabiliyete sahipler mi?

  aslında ilk baktığım şey adam linkedin'ine yazmış mı:) yahu ne projeler gördük güvenemiyoruz artık kimseye.

  3. roadmap
  yani yol haritası. bu adamlar ico'yu yapıp, parayı alıp ne yapacak? bu yapılacaklar için gerçekten bu para gerekli mi? ne kadar realist bi yaklaşımları var (parayı aldım mı yarın açıcam siteyi abijim)

  asıl roadmap ico'dan sonra başlıyor. bakıyorsun adamlar gerçekten uğraşıyorlar mı üzerinde projenin yoksa koyverdiler mi.

  bunlar baktığım noktalar. bu proje de gönlüme sindi, ne kadar teknik bi' aneliz oldu be.

  bounty programına ayrıca değinmek istiyorum. bounty programına üye olarak ve basit bi' iki işlemle (twitter follow, facebook like vs.) ve basit olmayan başka işlemlerle (sosyal medyada içerik üretmek vs.) token kazanabilirsiniz. gerçekten bounty'ye çok önem veriyor olmalılar, kendilerine "türkçe içerik ister misiniz ;);)?" diye sorduğumda "yok ama türkçe'ye çevir bizim içeriği he?" dediler. bu koyduğum link de referanslı bu arada, işte tipik "arkadaşını getir, tokenı götür" referansı. bundan üye olmasanız da olur, ben alacağım referansı aldım.

  velhasıl kelam yakından takip ediyorum. tekrar hatırlatayım, pre-sale 3 dakikada bitti, adamlar kaçacak olsa orda kaçardı heralde yeaea.
 • ilk sosyal kripto exchange'i. https://blockport.io/

  internetten iddaa işinde tuttur.com'un ne kadar büyük bir farklılık yaratarak dengeleri bozduğu düşünülünce tutmaması için hiç bir neden göremiyorum.

  ico için başvurular devam ediyor, 24 ocak tarihine kadar vaktiniz var.

  referans: bp104396
  bu referans kodunu kullanırsanız +2.5% oranında fazladan token alacaksınız, ben de aynı oradan faydalanacağım. yine bounty programı devam etmekte ve bu sayede token toplayabilirsiniz. sormak istedikleriniz için yeşillendirin.