şükela:  tümü | bugün
 • blogcu anne isimli blogda yer alan itiraf bölümü. ara ara okumak ilginç bir şekilde bağımlılık yapıyor. genellikle kaynana, elti veya görümcesinden ve de tabiki kocasından şikayetçi olanların yazdıklarıyla dolu.

  bekar olanı evlilikten soğutur, evli olanı haline şükrettirir. çocuğu olmayanı şüpheye düşürür vs.

  ekşide nasıl gözden kaçmış şaşırdım.

  tık
 • resmen bataklık gibi cekiyor icine. kendimi bulduğum tek itirafsa evlendikten sonra yaklasık 150sinin psikolojik desteğe ihtiyac duyduklarını soylemeleri.
 • yarım saat baktıktan sonra ekranı aniden kapatmak suretiyle, zar zor kurtulduğum itiraflar silsilesi...

  maalesef bana pek iyi şeyler hissettirmedi. itirafların geneli içten pazarlıklı, kindar ve çirkin insanların elinden çıkmış.

  kadınımızın genel profili bu olmamalı.
 • çocuğa anne sütü vermenin çok önemli olmadığını yazan sözümona annelerin olduğu, iğrenç bir ortam. bu cehalet hakikaten olacak, düzelecek gibi değil.
 • yorumsuz:

  "gerizekalı kocamı gönlümce aldatmaya karar verdim, başlangıç için kendime fakbadi bulucam bi tane sonrasına bakarız artık aşk meşk ne çıkarsa.. süper bir baba kendisi ama koca olarak nanay maalesef. hayatımı bedenimi bu hıyarla harcayıp yaşlılığımda pişman olmak istemiyorum. adaylar bekar ve mümkünse çocuksuz olsun canlarım, o kadarcık ahlak sınırım var çok şükür."
 • neresinin bağımlılık yaptığı tarafımdan anlaşılamayan itiraflar. çoğu sahte gibi geldi bana.

  (bkz: reklamlar)
 • yorumsuz:

  "bu hayatta büyük konuşmayacaksın arkadaş.aşık olmam deme öyle bir aşık eder ki seni ne koca görür gözün ne de çocuk hem de hiç aklında olmayan kişiyle.nasıl girdim bu döngünün içine yarabbim, hem elimin tersiyle ittim hem de her an onu düşünür oldum. ona bir defa sarılmak kokusunu içime çekmek için neler yapmazdım."
 • --- spoiler ---

  evliyim, kızım var 2 hafta bi adamla yazıştım. aptal gibi bi de fotomu yolladım. fotomu google’dan arattırmış ve kimliğimi, evli olduğumu öğrenmiş. şimdi beni tehdit ediyor eşime yazışmaları yollicam diye. eşim öğrenirse kızımı alabilir benden. herşey mahfolur. o kadar huzursuzum ki, korkuyorum ki anlatamam. böyle bi şey yapan varsa sakın yapmayın. hata, çok büyük hata…
  --- spoiler ---

  bu kadar salak olabilir mi bir insan.
 • çok afedersiniz orospu dolu mekan.

  yarısı kocasını aldattığını anlatmış matah bir şey gibi.

  aldatan herkesin canı cehenneme gerçekten. ayrılın sonra kimle ne istiyorsanız yapın arkadaş bir de vicdanlarını rahatlatmak için destek bekliyorlar adiler ya.