• resmen bataklık gibi cekiyor icine. kendimi bulduğum tek itirafsa evlendikten sonra yaklasık 150sinin psikolojik desteğe ihtiyac duyduklarını soylemeleri.
  • yarım saat baktıktan sonra ekranı aniden kapatmak suretiyle, zar zor kurtulduğum itiraflar silsilesi...

maalesef bana pek iyi şeyler hissettirmedi. itirafların geneli içten pazarlıklı, kindar ve çirkin insanların elinden çıkmış.

kadınımızın genel profili bu olmamalı.
  • bir anne olarak benim de gerçekleştirmekten keyif aldığım itiraflardır.

bebek sahibi olmayan kadınların ya da erkeklerin bu itirafları anlamasını beklemiyoruz. bu itiraflar bir bakıma çocuklu annelere içimizi dökmemizden ibaret. erkekseniz veya çocuksuz kadınsanız sizi ilgilendiren bir durum yok, işinize bakın lütfen.
  • çocuğa anne sütü vermenin çok önemli olmadığını yazan sözümona annelerin olduğu, iğrenç bir ortam. bu cehalet hakikaten olacak, düzelecek gibi değil.
  • neresinin bağımlılık yaptığı tarafımdan anlaşılamayan itiraflar. çoğu sahte gibi geldi bana.

(bkz: reklamlar)
  • --- spoiler ---

evliyim, kızım var 2 hafta bi adamla yazıştım. aptal gibi bi de fotomu yolladım. fotomu google’dan arattırmış ve kimliğimi, evli olduğumu öğrenmiş. şimdi beni tehdit ediyor eşime yazışmaları yollicam diye. eşim öğrenirse kızımı alabilir benden. herşey mahfolur. o kadar huzursuzum ki, korkuyorum ki anlatamam. böyle bi şey yapan varsa sakın yapmayın. hata, çok büyük hata…
    --- spoiler ---

bu kadar salak olabilir mi bir insan.
  • bir abla da renkli gözlü hastasıymış , renkli gözlü birisi ver dese verecekmiş . wooof , kocasına da yazık . marjinallik diz boyu anasını satayım neler dönüyor neler neler neler ya . manita yapim de sevişim bari stres oldum bla bla del .
  • çok afedersiniz orospu dolu mekan.

yarısı kocasını aldattığını anlatmış matah bir şey gibi.

aldatan herkesin canı cehenneme gerçekten. ayrılın sonra kimle ne istiyorsanız yapın arkadaş bir de vicdanlarını rahatlatmak için destek bekliyorlar adiler ya.
  • kadınlardan bir kez daha tiksinmeme neden olan itiraflar.
  • kadınların %90ının kocalarını sevmediğini gösteren itiraflardır. bu ne lan hepsi başkasına aşık.
hesabın var mı? giriş yap