şükela:  tümü | bugün
167 entry daha
  • başrol oyuncunun bizim yerli oyuncular gibi kendini yerden yere vurduğu film olmuş.boş şekilde uzun olmuş 3 günde anca izledim şu an da son yarım saati devam ediyor.kennedy kısımları işlenmemiş. filmde hiç bütünlük olay örgüsü yok netflix belgeselini izlemesem hiçbir şey anlamadım.küçük emrah müzikleri basmışlar sürekli. çok güzel olabilecek filmi harcamışlar çünkü kişiler mekanlar çok iyi.
    --- spoiler ---

kennedy yle sakso sahnesinde adam orgazm olurken uçakların düşmesi bombaların patlaması şako mu? adamla nasıl tanıştılar ne oldu bahsetmemisler ama bizim başkan yatakta bi s.ker bi s.ker temalı kadını bı de yatak döşek baygın yaptılar ayrıca hollywood a girerken sugar daddy si var bir tane ondan da bahsetmemisler pek. belgeselde dikkatimi çeken bir şey vardı,marliyn hollywood a adım atınca bir arkadaşına artık sadece hoşuma giden adamlarla beraber olacağım diyor ama evlilikleri hoşuna gidenlerle değil yine statü oluşturacak kişilerle olmuş hep.filmdeki kadar ne yaptığını bilmez bir kadın değil yani.her şeyin farkında,kendi seçmiş demeyeceğim kendi koşullarında o yolda ilerlemiş işte (o dönem türkiye de de kadın oyuncular ancak yönetmen ya da sugar daddy ler sayesinde meşhur olmuşlar biraz yoncalarin hayat hikayelerine bakarsanız anlarsınız)
    bu arada film aşırı kötü şu an bitti
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap