şükela:  tümü | bugün
  • karateci+aikidocu+vücut geliştirici+zenci bir adamın maceralarını anlatan dövüş filmi... dövüş filmi izlemek istiyorsanız, izlenebilir.
  • "ölen arkadaşına verdiği sözü yerine getirmek için bir adamın los angeles’daki dövüşlere katılmasını konu alan güzel bir film." seklinde bir tanitimini okudugum film

ve olaylar gelisir
  • herkesi ve herseyi doven adam filmlerine bir ornek teskil eder. vucut gelistirme salonunda ne kadar eleman varsa toplamis figuran yapmislar. gerisi dovus filmlerinden beklenilenleri veriyor. konulu kavga turunde de denilebilir.
  • dövüş sahneleri kesinlikle istenileni veriyor. baş roldeki amcamız olayı gerçekten iyi kotarmış. dövüş sahneleri çok net. tanıdığımız ünlü dövüşcülerde arada dövüşüyor. (bkz: kimbo slice), (bkz: gina carano)
  • sadece dövüş sahneleri için bile izlenmesi gereken film.. çok yaratıcı hareketler var billah..
  • spawn'dan hatırladığımız michael jai white inanılmaz yardırmaktadır bu filmde. spawn'dan bu yana öküz gibi vücut yapmış fakat enteresan biçimde esnekliğinden gram yitirmemiştir. filme gelirsek boş vaktiniz varsa ve aksiyon-dövüş filmlerini seviyorsanız sizi geberesiye tatmin edebilecek bir film. final sahnesini izlerken keşke 3-5 dövüş sahnesi daha olsaydı dedim.
  • dövüş sahneleri anlamında süper bir film. ancak kesinlikle underrated.
  • aynı zamanda bir blue heelers bölümü.
  • gayet güzel bir film. ben bu filmin ilk 1 saatini utanmazca ve arsızca, süper ultra hd-md-td vs. formatında teknosa cevahir'de izledim. sonra baktım satış görevlileri pis pis bakmaya başladı; kalanını da çamur gibi görüntü kalitesiyle netten izledim.

kavgası dövüşü bol, artistik bir film.

--- spoiler ---
    iyiler kazanıyor. ohhh
    --- spoiler ---