• herkesi ve herseyi doven adam filmlerine bir ornek teskil eder. vucut gelistirme salonunda ne kadar eleman varsa toplamis figuran yapmislar. gerisi dovus filmlerinden beklenilenleri veriyor. konulu kavga turunde de denilebilir.
  • dövüş sahneleri kesinlikle istenileni veriyor. baş roldeki amcamız olayı gerçekten iyi kotarmış. dövüş sahneleri çok net. tanıdığımız ünlü dövüşcülerde arada dövüşüyor. (bkz: kimbo slice), (bkz: gina carano)
  • jean-claude van damme'ın 1990'lı yıllardaki dövüş filmlerini anımsatan tarzda sıkı bir dövüş filmi. van damme filmlerinden en büyük farkı buradaki esas adamımız jcvd'nin aksine dayak yemeden dayak atıyor. blood and bone, 80 ve 90'lı yılların dövüş filmlerini özleyenler için sağlam bir dövüş filmi.
  • spawn'dan hatırladığımız michael jai white inanılmaz yardırmaktadır bu filmde. spawn'dan bu yana öküz gibi vücut yapmış fakat enteresan biçimde esnekliğinden gram yitirmemiştir. filme gelirsek boş vaktiniz varsa ve aksiyon-dövüş filmlerini seviyorsanız sizi geberesiye tatmin edebilecek bir film. final sahnesini izlerken keşke 3-5 dövüş sahnesi daha olsaydı dedim.
  • "ölen arkadaşına verdiği sözü yerine getirmek için bir adamın los angeles’daki dövüşlere katılmasını konu alan güzel bir film." seklinde bir tanitimini okudugum film

ve olaylar gelisir
  • nadiren 2 kez izlediğim filmlerdendir. müthiş bir dövüş filmi. güzel bir hikaye. güzel sahneler ve güzel oyunculuklar. daha ne istenir ki.
  • gayet güzel bir film. ben bu filmin ilk 1 saatini utanmazca ve arsızca, süper ultra hd-md-td vs. formatında teknosa cevahir'de izledim. sonra baktım satış görevlileri pis pis bakmaya başladı; kalanını da çamur gibi görüntü kalitesiyle netten izledim.

kavgası dövüşü bol, artistik bir film.

--- spoiler ---
    iyiler kazanıyor. ohhh
    --- spoiler ---
  • karateci+aikidocu+vücut geliştirici+zenci bir adamın maceralarını anlatan dövüş filmi... dövüş filmi izlemek istiyorsanız, izlenebilir.
  • bu filmin ilk dövüş sahnesini başa sarıp sarıp izlerim bazen. adam cidden şiir gibi dövüşüyor. sanat icra ediyor bir bakıma.
hesabın var mı? giriş yap