şükela:  tümü | bugün
 • the frozen throne da ortaya cikan, azgin, kizgin, antimagic yeni irk. atesi cok severler.
 • warcraft dunyasindaki* tum elflerde bulunan buyuye acligin, high elflerde doyurulamadigi icin, high elflerin donustugu sey. ayrica bu durumlari, ana topraklari quel thalasinda yok edilmesi ile birlikte azitmis, olen kardeslerine duyduklari aci uzuntu ile guclenmistir. quel thalasta dokulen elf kanlarini hitaben blood elf adini secmislerdir.

  ayrica:
  (bkz: blood mage)
  (bkz: frozen throne)
  (bkz: reign of chaos)
  (bkz: prince kael)
 • blizzcon dedikoduları doğru ise world of warcraft icin çıkartılacak ek pakette horde tarafına eklenecek olan ırk. horde'nın 5 ırka çıkması ile meydana gelecek haksızlığı da alliance tarafına yeni bir ırk ekleyerek gidereceklerini umuyoruz.
 • blood elf'lerin kutsal ittifaktan * melun ittifaka * * geçmesini prens kael'thas'ın hikayesi anlatmaktadır.
 • yakın zamanda lagrimarı ağzına kadar doldurup o güzel ortamı bozacak, retrinoobundan zıplak elf hunterına kadar tiksinç ally atmosferini ve snob tavırlarını biz horde oyuncularına hissetirecek ırk, blizzardın pve dengesini sağlayamayarak sıçışını horde a paladin vererek sıvamasını sağlayacak eldiven. oysa ki horde kel'thuzadı paladinsiz kesti, benim guildim şımarık druid milletini "ay pvpem geldi ayol wipela mipela uğraşamam, hem zaten feral bile olamıyoruz sizin yüzünüzden" serzenişleri yüzünden komple /gkick yaptıktan sonra nefariousu druidsiz kesti ama o tamamen konumuz dışı özetle, kendileriyle en azında hostile reputationda başlamak istediğim ırktır.

  kendilerinin /silly komutuyla anlattığı ve diğer horde şehirlerini aşşağılamaktan ibaret, chealse girl/amerikan tikisi aksanlı konuşması fazlasıyla sinirime dokunmuştur bu potansiyel bebe avatarlarının. oyunda alterac valleyde şımarık şımarık attack diye bağıran night elften bile daha tüyler ürpertici.

  dişilerinin yaptığı pulp fiction, erkeklerinin yaptığı napoleon dynamite dansı ise tuz biber etkemekte antipatiye.

  (bkz: tiki elf)
 • orgrimmarda erkek olanlarından birinismokinle görünce "bi saniye wow oynuyorum sims değil di mi" diye düşünmemi sağlayan ırk.
 • kızlarının taş gibi olmasından dolayı, world of warcraft'ta dişilerinden bol bol görmek mümkündür burning crusade'den sonra. bunun dışında blood elflerle birlikte paladin patlaması yaşanmıştır, zannedersem horde'un tek eksiği paladinmiş, bunu da görmüş olduk. son olarak blood elflerin şehirleri çok güzel, binekleri ise çirkin mi çirkindir, erkeklerin dansı ise çok eğlencelidir.
 • dişileri kırmızı iç çamaşırlarına ve el-ayak tırnaklarında kırmızı ojelere sahiptir. evet, çok seksidirler, canım sıkıldıkça blood elf'imi soyup dans ettiriyorum, biraz hasta ruhluyum. ama dans konusunda dişi night elflerin pek seksi danslarının yanından bile geçemeyecek şaklabanlıkta bir dansa sahipler maalesef.
 • erkeklerinin "/silly" komutuyla, sonlarini iyice tane tane soylemek suretiyle, "don't you wish your girlfriend was hot like me" gibi manali sozler ettigi irktir.
 • disi karakterlerinin yururken pek olmasa da durduklari zaman cok sirin hatta guzel olduklari irktir. /silly komutunu yazinca orc larla ilgili yaptigi espri de super ayrica.