şükela:  tümü | bugün
 • 2015'te vizyona girmesi planlanan ingilizce çekilen bir fransız filmi. başrolde hollywood'dan kovulan mel gibson yer almakta.
 • mel gibson'ı badass gördüğümüz film. ağustos 25'te geliyor. izlerim affetmem.

  https://www.youtube.com/watch?v=opj0rtnmuyk
 • hikaye klişe gibi ama fragmanı beğendim, izlenebilitesi var, giderli. taken+john wick stil bişey olmuş gibi.

  edit: filmi izledim, çok kötü.
 • daha türkiye'de vizyona girmeden 1080p web-dl olarak ortamlara düşmüş.
 • john wick'ten ziyade taken'ın izinden giden film. zaten john wick'le pek alakası yok. mesela blood father'da dövüş sahneleri yok ama john wick'te dövüş sahneleri önemli bir noktada. iki film arasında ton, anlatım, konu farklılığı var. ve en önemlisi john wick intikam üzerine kurulu, blood father ise hayatta kalma (survival). taken ise kızı kaçırılan adamın kızını kurtarma ve hayatta kalma çabalarını anlatır. blood father'da da baba, kızını kötülerden korumaya ve hayatta tutmaya çalışıyor.

  benzerlikleri geçersek... orijinal bir film demek zor. her yerinden klişe akıyor. baba - kızın sorunlu ilişkileri, kızın sorunlu olması, babanın hapse uzanan geçmişi ve filmin finali... hepsini daha önce pek çok filmde gördük. yani öykü alabildiğine klişe. ama iyi bir kurguyla bu klişe konu keyifli hale getirilmiş. yılın keyifli filmlerinden. bir an bile sıkmadı. mel gibson'ı izlemek her zamanki gibi zevkli. ki kendisi zaten bu tür rollerin ustası. ailesini koruyan baba rolünü daha önce de oynamıştı: edge of darkness, the patriot vs. bunun dışında, filmin sarı sıcak tonları, çöldeki motorsikletli takip sahneleri herkese mad max'i hatırlatacaktır. şunu da ekleyeyim: film kötü adamsız neredeyse. diego luna'nın ekran süresi 15-20 dakikadan fazla değildir. kötü kahramansız da gerilim filmi yapılabiliyor yani. özetle, keyifli bir film.
 • (bkz: mel gibson) çok yaşlanmış be.
  hoş bu filmde oynamayı neden kabul etmiş anlamadım. tv filmi havasında. giriş var gelişme var final e bildiğin para yetmemiş ( zaten 90 dakika tamamı filmin belki harbiden para bitti kısa kestiler ).

  mel gibson seviyorsanız ve beklentinizi çook yüksek tutmayacaksınız izlenir . ( 7/10)
 • kimse bahsetmemiş ama belki izlemek için bir sebep olur diye düşündüğümden bu filmde bizim sevgili dostumuz frank gallagher'ın da oynadığını belirtmek isterim. iki eski ustayı da aynı filmde göreceksiniz, daha ne olsun?
  izleyiniz efendim.
 • ayık baba kızın hikayesi.
 • yonetmenligini jean-françois richet yaptigi, mel gibson'un basrol oynadigi aksiyon. buyuk bir ustalikla cekildigi belli olan bu fransiz yapimi filmin en can alici sahnesi diyebilecegim herhangi bir sahnesi olmamasi da tuhaf tabi.
 • standart + mel gibson oyunculuğu olan filmdir.
  mükemmel sahneler, mükemmel replikler, mükemmel oyunculuklar, mükemmel senaryo veya kurgu falan yok tam bir izle geç filmi. 6.9 imdb puanı biraz abartılı bence.

  ancak ne var? çok iyi bir link karakteri ve mel gibson oyunculuğu var. john wick ile kıyaslanması çok saçma zira alakası yok, kıyaslanacaksa taken serisi ile kıyaslanabilir. ancak taken serisine göre o ciddi ve karamsar hava burada yok. çok daha eğlenceli ve lakayıt olduğundan daha izlenebilir kılınmış.