şükela:  tümü | bugün
 • legacy of kainin devamı niteliğindeki oyun.pc ve ps2 için çıkıyor.muhteşe grafikler ve 3d dünya açısından muhteşem olacağı ve hatta olduğu kesin(bne trailerin yalancısıyım)
  yine esas oğlan kain.yine vampir.bu sefer konu,ilk oyunun sonundan,raziel i gördüğümüz ana kadar olan sürede geçiyor.gerçi bu yüzlerce yıl demek ama...oluyo işte bi şekilde
  http://www.eidos.com/ dan bulabilirsiniz.
 • oynanırken gördüğüm kadarıyla oynanabiliğin ortalamanın altında olduğu oyun, sürüyle bug ı var daha doğrusu bug değil, yapımcılar üşenmişler daha fazla kasmaya ve save sistemi çok dandik olmuş ayrıca saveden sonra elinizde hangi silah varsa loadlayınca yok oluyor... ilk bölümün sonunda ki bosstan gördüğüm akdarıyla dengeleride saçma olan oyun... değişik bir konsept yapayım derken rezil ucube birşey olmuş.
 • oyunun senaryosu biryere kadar fena gitmiyor, ama sonrasinda isin icine uzaylilar giriyor ve iyice skicilasmaya basliyor. sabriniz varsa bitirirsiniz.
 • setup'ı her çalıştırışımda bana şu lanet mesajı veren oyun: ''please inser the original blood omen 2 disk 1 and press ok to continue.''
  cd,cd-rom'da olmasına rağmen bu mesajı alıyorum.

  edit: vista geldi, değişen birşey yok.
 • 400 yıl önce kain, "geceler"i bir vampir olarak yürümesi için lanetlenmişti.
  yüzyıllar öncesinde kain, yüzbaşı raziel ile nosgoth topraklarında hüküm sürerdi.
  fetihleri bir gün, yeni bir düşman tarafından durduruldu.
  artık,
  nosgoth'un sütunları harabeler içinde yatıyor,
  vampirler nosgoth topraklarında başıboş dolaşıyor,
  ve kain efsanesi devam ediyor...

  my game in the history of life, the relentless...