şükela:  tümü | bugün
  • mart ayında netflix'te yayınlanmaya başlayacak olan gerilim dizisi.
  • 13 mart'ta yayınlanacak netflix'in yeni dizisi.

korkunun karanlık iskandinav mizahı ile harmanlandığı bu norveç yapımı antoloji dizisinde yer alan her öykü, kendine ait gerçekçi ancak tuhaf bir evrende geçiyor.
  • fragmanı düşen 13 mart'ta yayınlanacak netflix dizisi.
  • resmi fragmanı yayınlanan netflix'in 13 mart'ta yayınlayacağı yeni dizisi.
  • 1. sezon 6 bölümden oluşuyor. 1 haftadır izlenecek bir şey bulamadığım için buna sardım. bugün çıktığını bilmiyordum. bence farklı bir türde olmuş, sevdim. peşpeşe az bir şey sıkılarak izledim. genel olarak bölümün ortasında sonunu tahmin edebiliyorsun.
  • netflix dizisi.
    3/10
    detaylı incelemeyi daha sonra yapacağım ama izleyecek başka diziniz varsa onu izleyin derim.
  • eğer izleyecek bir şey bulamıyorsanız izlenebilecek netflix'in yeni çerezlik dizisi. ilk iki bölümünü izledim, ters köşe yapmaya ve tahmin edilemeyen, şaşırtıcı sonlar hazırlamaya çalışmışlar ama hayatınızda 3-5 dizi film izlediyseniz sonunu tahmin etmeniz çok mümkün. yoklukta gider.
  • erzurum-kocaeli yolculuğumda bana eşlik eden dizi. yani kötü değil ama aman aman bi güzel de değil öyle çerez niyetine izlenebilir, introsunu beğendim o kısım güzel olmuş favori bölümüm ise 3.bölüm oldu. bir de nerden aklıma geldi bilmiyorum ama black mirror'ın teknolojik olmayan hali gibi bi şey diyebilirim özetle.
  • hayatımda izlediğim en berbat dizi.

hikayelerin sonunun çok tahmin edilebilir olması ve korkuyla alakalı en ufak bir şeyin olmaması aşırı sıktı beni. sırf indirdiğim için izledim resmen.

t: yılın en kötü dizisi olmaya aday netflix dizisi.
  • absürt gerilim türünün ıskandinav örneklerinden biri. çerez olarak tabir edilebilecek şekilde 6x30 dakika civarında zaman alıyor.

boş zamanları değerlendirebilmek adına izlenebilecek bir antoloji.