şükela:  tümü | bugün
 • amerikalı arkadaşımın aktardığına göre; bj kavramı püritan amerikan toplumunda 1960 öncesi kesinlikle yaygın değilmiş ve erkekler bile böyle bir hadisenin varlığından haberdar değillermiş.

  ne zaman ki vietnam savaşı çıkmış ve yüzbinlerce amerikalı vietnam keraneleriyle tanış olmuş, askerlerin geri dönmeleriyle beraber bj de amerikan kültürüne ayrılmaz atılmaz bir parça olarak girmiş.

  ben yine de abaza kalan amerikan askerlerinin birbirinin ağzına almış olabileceğini bir varsayım olarak görüyorum.
 • aşırı seksüel bir aktivite.

  .

  - give me a blowjob.
  - could you be a little more romantic?
  - give me a blowjob in the rain.

  .
 • kutluğ ataman ile iki genç kız filmi hakkında yapılan bir röportajdan;

  bana, bu filmde sizi şaşırtan şeyi söyler misiniz?

  kutluğ ataman: hülya avşar'ın oral seks yaptığı sahneyi kabul etmesi! en çok buna şaşırdım.

  nasıl ikna ettiniz?

  kutluğ a.: hülya avşar senaryoyu okumuş. bir kafede buluşmuşuz. kabul edip etmeyeceği belli değil. filmin başında da bir kalantorla leman karakterinin (hülya avşar'ın oynadığı) seks sahnesi var. sevişme diyemem, daha çok bir seks sahnesi! ağır çalışma! oral seks yapıyorlar.

  eee?

  kutluğ a.: "merhaba, merhaba." oturduk. "kutluğ bey" dedi "bu blopjob (blow job'u yani oral seksi kastediyor) mu ne diyorlar. siz bu blopjob'dan koymuşsunuz. bu benim bildiğim bir şey değil. nasıl yapılacağını bilmem. bunu bana göstereceksiniz, değil mi" dedi. ben tabii kaldım. beni tiye mi alıyor diye bakıyorum. "bunca zaman, hayalimde hep hülya avşar'la konuşmak vardı. sonunda da bu şansı yakaladım. aklıma her şey gelirdi ama konuşacağımız ilk konunun oral seks olacağı asla gelmezdi" dedim.
 • sadece bu konu uzerine odaklanmis barlar vardir bi de. gidiyorsunuz birayi aliyorsunuz, hop bi abla damliyor yaniniza. ister kabinde, ister masa altinda, ister barda onunuzde insanlar gecerken yapiyorlar islerini. evet boyle yerler gercekten var.

  edit: turkiye demedim amk sakin olun lan mesaj kutusunu doldurmusunuz. bi de inanamiyor millet, acin google'dan bakin cok merak ediyorsaniz.
 • yaladikca sertlesen dondurma sekli
 • en güzel bir kaç örneği için buradan yakınız;

  (bkz: https://pbs.twimg.com/…ia/bp116d8cyaarkp3.jpg:large)

  edit: link cortlamış, aynısını da bulamadım ama cinsel içerikli bir şey yoktu zaten, heyecana mahal yok. daha ziyade y. bulut, e. bağış, b. arınç gibi kişilerin başbakan hakkındaki beyanları vardı.*
 • amerikada bir kasabada kilisede büyütülen kimsesiz çocuk şehirde bu lafı duyar. daha sonra kilisedeki rahibelere gidip sorar: ''what is blowjob?'' rahibeler cevaplar: ''five bucks, same as downtown''.
 • chuck palahniuk der ki, "even the worst blowjob of the world is better than sniffing the best rose". fazla söze gerek yok.
 • di$ fırçası icad edilmeden önce daha yaygındı.