şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir ekşi sözlük yazarı.
 • az önce göt etmeye çalışırken ağır göt olmuş yazardır.

  cortex kelimesinin bu şekilde yazılmadığını iddia etmiştir.

  göt olma dozunu canı çekince buradan alabilir:

  ilk doz

  ikinci doz

  edit: görseldeki kitap sinelnikov's neuroanatomy atlas and textbook kitabıdır.
 • kendisi beni şu entrysiyle hakaret ederek göt etmeye çalışmıştır. görsel

  cevaben hazırladığım küçük tatlı bir edit 'le de sanırım daha evvel alışkın olduğu ava giderken avlanma, göt edeyim derken göte gelme vakasını bir kez daha yaşamış oldu. bilim bu konularda yanılmaz, keşke göreceli olsaydı tartışma da eğlenseydik ama malesef ne diyorsam o, bu mutlak bir konu.

  alışkanlıklarınıza dikkat edin değerlerinize dönüşür demiş gandi, bence bu göt etme çabasından vazgeçsin artık. internet çağındayız, araştırıp sonra denemeli şansını..
 • bilgi yanlislari olan bir yazardir. ne yazik ki kendisine mesajla ulasilamadigindan cehaletini ve tembelligini kendisine buradan duyurmak zorunda kaliyoruz, genelde yanlis bilgi veren yazarlari dogru bilgi konusunda uyaririm, makul bir sure icinde geri donus olmazsa, yazilan yanlis duzeltilmezse, hatta en guzel ve olgunca tavir olarak eksik veya yanlis bilgi paylasimi icin insanlari yanlis yonlendirmesinden dolayi ozur dilemezse bu tur yazarlari engelliyorum ki kendi adima daha temiz, duzgun ve kaliteli bir sozluk okuyayim, sadece ciddiye alacagim insanlarla muhatap olayim.
  fakat simdi arada mesaj gonderme secenegi olmadigi ve nickalti yazilarindan gecmiste de benzer davranislarda bulunduguna dair kotu bir sicili oldugundan kendisi su andan itibaren cahiliyet, tembellik ve aymazlik gerekceleriyle engelli insanlar listeme dahil ediyorum. bunu da buraya kendisi ile ilgili fikir sahibi olmak baska yazarlara bilgilendirme notu olarak birakiyorum.
 • mesaj alımını engellemiş yazar. toplu engellemeyle çok şey kaçırıyor.
 • hiçbirşeydir.

  (bkz: i'm nothing)
 • hiçbir şey bilmeyen zır cahilin teki olup da bi şeyler biliyormuş ayağına yatarak tamamen saçmalayan, hiçbir değeri veya anlamı olmayan, kendisinin bile okuyunca "ben ne diyorum lan" tarzı düşündüğü cümleler kurup, sonra biri gelip kendisini biraz düzeltince "ehe ehe kasıtlı saçmaladım zaten siz de hemen düzeltiyorsunuz ya" diye cahilliğine kılıf bulmaya çalışan bir insan.
 • cahilliğinle övünen bir yazar. komik bile değil.