• bilgi yanlislari olan bir yazardir. ne yazik ki kendisine mesajla ulasilamadigindan cehaletini ve tembelligini kendisine buradan duyurmak zorunda kaliyoruz, genelde yanlis bilgi veren yazarlari dogru bilgi konusunda uyaririm, makul bir sure icinde geri donus olmazsa, yazilan yanlis duzeltilmezse, hatta en guzel ve olgunca tavir olarak eksik veya yanlis bilgi paylasimi icin insanlari yanlis yonlendirmesinden dolayi ozur dilemezse bu tur yazarlari engelliyorum ki kendi adima daha temiz, duzgun ve kaliteli bir sozluk okuyayim, sadece ciddiye alacagim insanlarla muhatap olayim.
    fakat simdi arada mesaj gonderme secenegi olmadigi ve nickalti yazilarindan gecmiste de benzer davranislarda bulunduguna dair kotu bir sicili oldugundan kendisi su andan itibaren cahiliyet, tembellik ve aymazlik gerekceleriyle engelli insanlar listeme dahil ediyorum. bunu da buraya kendisi ile ilgili fikir sahibi olmak baska yazarlara bilgilendirme notu olarak birakiyorum.
  • bir şey bildiğini sanan ama aslında hiçbir şey bilmediğini anlaması gereken üzücü bi yazar. bir tezinize karşı çıkar ama asla açıklama yapamaz. o yüzden kendisi çok ciddiye alınacak bir yazar değildir. boş tenekedir, çok ses çıkarır.
  • kendisi beni şu entrysiyle hakaret ederek göt etmeye çalışmıştır. görsel

cevaben hazırladığım küçük tatlı bir edit 'le de sanırım daha evvel alışkın olduğu ava giderken avlanma, göt edeyim derken göte gelme vakasını bir kez daha yaşamış oldu. bilim bu konularda yanılmaz, keşke göreceli olsaydı tartışma da eğlenseydik ama malesef ne diyorsam o, bu mutlak bir konu.

alışkanlıklarınıza dikkat edin değerlerinize dönüşür demiş gandi, bence bu göt etme çabasından vazgeçsin artık. internet çağındayız, araştırıp sonra denemeli şansını..
  • mesaj alımını engellemiş yazar. toplu engellemeyle çok şey kaçırıyor.
  • yazdigi entryler ve attigi mesajlarla insanlari tahrik ederek, kendisine hakaret ettirmeye calisan, sonrasinda da dava acmakla tehtid edip aklinca insanlari korkutmaya calisan ve / veya kendine gelir kapisi yaratmaya calisan yazar.
  • bir ekşi sözlük yazarı.
hesabın var mı? giriş yap