şükela:  tümü | bugün
  • bir discus cinsi. mavi turkuaz ve ghost türlerinden üretildiği kabul edilmektedir.

şöyle de nefasettir;
    http://www.finddiscus.com/…/petitem/bluediamond.jpg
  • pek bileni yoktur, ama enfes bir tastir.
  • las vegas yakınlarında bulunan kasabamsı köy. bizde olsa kasaba filan olurdu heralde. yok arkadaş las vegasa gittiğim falan yok. geçenlerde google earth'dan merak ettim bakıyordum oralara. şehrin dışına çıktım biraz. bir baktım ismi dikkatimi çekti burasının biraz da orayı inceleyeyim dedim. fotoğraflarına baktım vs. sıradışı mimarisi olan küçük bir kilisesi falan var. her neyse.. işte bu kiliseyi atb'nin when it ends it starts again parçasının klibini izlerken gördüm. ulan dedim ben burayı bir yerde gördüm ama nerde diye aklıma takıldı. çevre de baya bir tanıdık geldi zaten. sonra farkettim ki bu klip o bölgede çekilmiş. ya işte böyle..
  • http://www.bluediamond.com.tr/

zen ve ariş'e göre daha iyi fiyatta pırlanta satan bir mağaza.

istanbul'da üç yerleri bulunmakta.
  • dışardan çok kurumsal görünse de saçma sapan hizmet veren firma.

almak istediğimiz 2 alyansın toplam fiyatı 1300 iken "e bi indirim yaparsınız artık" dememizle görevli arkadaş bir takım hesaplamalar yapmaya başladı ve "size 1600 olur" dedi. şaşkınlığımızı saklamadan 1300 iken indirimle nasıl 1600'e yükseldiğini sorduk. "1000 lirayı aşınca reklam vergisi giriyo, ondan fiyat yükseliyo" gibi saçma sapan bir argümanla savunma yaptı. bunun bize saçma geldiğini söyleyince "vergi giriyo yapacak bişey yok" diyerek yine yetersiz bir açıklamada bulundu.

gittik aynı yüzükleri 1800'e başka firmadan aldık. verdiğimiz para da koymadı, çünkü net ve kaliteli bir hizmet almak için bazen fazla para veriyo insan.
  • aldığım en enn anlamlı hediye. bugün günlerden şımarmak sözlük ^^
  • hizmette çığır açmış sanal mağazaları olan marka.

14:00 gibi siparişini verdiğim pırlanta yüzüğü aynı gün 15:00 gibi kargoya vererek takdirimi kazanmışlardı, yüzük büyük gelince değişim için kargo yapıp firmaya geri gönderdim, firma ertesi sabah kargoyu alır almaz yüzüğü yeniden üretip boyutlandırdı ve yine aynı gün kargoya yetiştirerek ikinci kez gönlümü fethetti.

bu arada ben ürünü gönderirken kutulu göndermiştim fakat gelen ürün kutusuzdu dedim, hemen boş kutuyu kargoya vererek resmen kombo yaptılar.

bugüne kadar internet üzerinden yaptığım en hızlı ve olası sorunda en çözüm odaklı site oldu kendileri.
  • marka yüzü olarak neden seda sayan'ı seçtiklerini anlayamadığım mücevher firması.

reklamlarından anlıyorum ki odak noktaları asalet ve zerafet. seda sayan'ın kıyafeti, saçı, makyajı, davranışları ve konuşma şekli bize bunu işaret ediyor. demek ki hedef kitlesi de bu tür kadınlar.

ancak hedef kitlesini etkilemek için seda sayan gibi iki lafından biri bacım olan, gerektiğinde canlı yayında "sen kim köpeksin" diye çirkefleşmekten çekinmeyen bir kadını kullanmaları oldukça ilginç. bir kere kadının, bir ünlü olarak kendini konumlandırması bu değil ki zaten!

bende daha ziyade sınıf atlamak için sadece semt değiştirmeyi yahut lüks bir araba satın almayı yeterli gören, topuklularını giyip gösterişli pırlantalarını takan ancak kafasının içini geliştirmek için parmağını oynatmayan ve oynatmak da istemeyen kadın profilini etkilemeye çalışıyormuş gibi bir izlenim uyandırıyor. böyle bir markadan ne kendime ne de yakınlarıma bir şey almak isterim. oldukça da itici buluyorum.

marka kimliği nedir, marka imajı nedir ve bu iki kavram niçin tutarlı olmalıdır konulu bir araştırma yapmaları kendileri için faydalı olacaktır.
  • reklamlarını izleyiniz, ama kanmayınız..en bildiğiniz mağazadan pırlantanızı satın alınız... emin olun karlı çıkarsınız..
  • ürünümü,ortalama 10 günde elime ulaştıran firma. vaktiniz kısıtlı ise biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz.ekstra olarak fiyatları uygun gibi.
hesabın var mı? giriş yap