şükela:  tümü | bugün
 • bir discus cinsi. mavi turkuaz ve ghost türlerinden üretildiği kabul edilmektedir.

  şöyle de nefasettir;
  http://www.finddiscus.com/…/petitem/bluediamond.jpg
 • pek bileni yoktur, ama enfes bir tastir.
 • http://www.bluediamond.com.tr/

  zen ve ariş'e göre daha iyi fiyatta pırlanta satan bir mağaza.

  istanbul'da üç yerleri bulunmakta.
 • dışardan çok kurumsal görünse de saçma sapan hizmet veren firma.

  almak istediğimiz 2 alyansın toplam fiyatı 1300 iken "e bi indirim yaparsınız artık" dememizle görevli arkadaş bir takım hesaplamalar yapmaya başladı ve "size 1600 olur" dedi. şaşkınlığımızı saklamadan 1300 iken indirimle nasıl 1600'e yükseldiğini sorduk. "1000 lirayı aşınca reklam vergisi giriyo, ondan fiyat yükseliyo" gibi saçma sapan bir argümanla savunma yaptı. bunun bize saçma geldiğini söyleyince "vergi giriyo yapacak bişey yok" diyerek yine yetersiz bir açıklamada bulundu.

  gittik aynı yüzükleri 1800'e başka firmadan aldık. verdiğimiz para da koymadı, çünkü net ve kaliteli bir hizmet almak için bazen fazla para veriyo insan.
 • aldığım en enn anlamlı hediye. bugün günlerden şımarmak sözlük ^^
 • hizmette çığır açmış sanal mağazaları olan marka.

  14:00 gibi siparişini verdiğim pırlanta yüzüğü aynı gün 15:00 gibi kargoya vererek takdirimi kazanmışlardı, yüzük büyük gelince değişim için kargo yapıp firmaya geri gönderdim, firma ertesi sabah kargoyu alır almaz yüzüğü yeniden üretip boyutlandırdı ve yine aynı gün kargoya yetiştirerek ikinci kez gönlümü fethetti.

  bu arada ben ürünü gönderirken kutulu göndermiştim fakat gelen ürün kutusuzdu dedim, hemen boş kutuyu kargoya vererek resmen kombo yaptılar.

  bugüne kadar internet üzerinden yaptığım en hızlı ve olası sorunda en çözüm odaklı site oldu kendileri.
 • reklamlarını izleyiniz, ama kanmayınız..en bildiğiniz mağazadan pırlantanızı satın alınız... emin olun karlı çıkarsınız..
 • ürünümü,ortalama 10 günde elime ulaştıran firma. vaktiniz kısıtlı ise biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz.ekstra olarak fiyatları uygun gibi.
 • üst başa bakarak "bunlar alır ya da almaz" gibi bir tespitte bulunabiliyorlar sanırım zira gayet normal insanlar olarak bizi tepeden tırnağa süzen iki mağaza görevlisi beyefendi elimdeki tek taşı yeni bir model almak üzere vermek/değiştirmek istediğimi söylediğimde resmen satmamak için elinden geleni yaptı, beşinci dakikasında mağazadan çıktık. sonuç, rakip firmalardan birinde gayet güleryüzlü ve nazik bir şekilde karşılandık ve en iyi şekilde hizmet aldık. reklamları hakkında yorum yapmayacağım zira bence önce mağaza çalışanlarına bir müşteriye nasıl davranılmalı onun eğitimini vermeliler. (mağaza istanbul dışında, iç anadolu'nun bir şehrinde)
 • reklamlarında (bkz: seda sayan) denen ucubenin oynamasıyla bir şey alacaksam da almayacağım, ileri derecede itici reklamları olan şirket

  ayrıca: (bkz: kanlı elmas)