şükela:  tümü | bugün
  • ak troll kontenjanından taze sözlük yazarı işin komik tarafı bu son yazar olanların neredeyse tamamının ak troll olması gibi bir durum var.

bu günlerde atatürkçülere, laiklere, ateistlere laf sokmaya çalışan yavşak varsa 30-40 girisi ya var ya yok. anlaşılan sözlük yönetimi topluca ak troll alımı yapmış
  • kendisi kadınlara msj yoluyla hakaret eden bir yazar. üstelik sizli bizli yazarak hakaret içeren cümleler kurduğu halde bundan yırtacağını sanacak kadar cahil.

aile terbiyesinden yoksun taciz (sözlü) konusunda başarılı bir insandır. daha fazla ileri giderse dava açıp tüm türkiyeye rezil de edilebilir. malum taciz(mesajlarının) tümünün ekran görüntüleri mevcuttur.

edit:korkudan silinen bir entrim bulunmamaktadır. öyle bir korkum bulunmamaktadır. moderasyona kendisi şikayet etmiş entrimi sildirmiştir.
    tüm mesajları yönetime ilettim. kendisi hakkında mesaj atarak taciz etme, kişiliğe hakaret, kişinin aleni geçmişine hakaret, hakaret etme , siyasi olarak yaftalamak kaydiyla her türlü provakatif. davranışta bulunma konusunda gerekli incelemeler yapılacaktır.

tanım: kadınlara hakaret mesajları yazarak devamlı taciz eden msj atmaması defalarca söylendiği halde hakaret etmeye devam eden kendisine olumsuz cevap verip ifşa edildiğinde de o beni taciz etti diye ağlayan ve kişiyi sözlükten uçurmaya çalışan yazar olamamış çocuk.
    amacına ulaşamayacaksın. o üşker öyle yürümüyor
  • ınsanlari en acimasiz sekilde elestiririm, siktiri yiyince de gidip nicklerine cok terbiyesiz olduklarini yazarim. bu yaptiklarim da yanima kar kalir. yaniliyorsun genco.
  • üst edit: tüm tacizciler cezasını çeksin. ekşisözlük eflatun dua adlı yazarın tacizini onayladı. ekşisözlük hakaret ve tacizcileri böyle böyle adam edecek!

eflatun dua adlı yazarın sözlü taciz mesajlarını ifşa ettikten sonra misilleme amacıyla şahşıma buradan iftiralar atmıştır. işin gerçeğini #76773425 ekran görüntüleri ile buradan öğrenebilirsiniz.
    edit: ekran görüntülerine bakınca da aile terbiyesi almayan insan belli oluyor. ailene gerçekten üzüldüm. onların yerinde olmak istemezdim.

edit 2: taciz entry'lerinden bir tanesi moderasyon tarafından silindi. sen iftira atmaya devam et tacizci/hakaretçi bayan eflatun dua. moderasyon da tacizinizi hoş görmedi, görmeyecek silecek elbet.
  • konuyla uzaktan yakından alakam yok. hatta ilgimi çeken tek bir şey bile yok.

beni ilgilendiren zerre bir şey yok yani. bu insanları da tanımam etmem.

başlık denk geldi yazmak istedim. burası özgür bir ülke, evet. hehheh.

lakin bir temennim var.

ikiniz de mahkemelerde sürünürsünüz inşallah. ikiniz de aynısınız zira.

buradan almanya'daki halama, kars'taki emmioğluma ve yozgad'ın gülü hasibeme selamlarımı iletirim.

bir yazar.
  • (bkz: #77899611) entrysi ile ne kadar geri kafalı, mal ve israf olduğunu kanıtlayan bir adet aktroldür kendisi.

ateistlerin rahatça eskortluk yapabileceğini savunan ( kendisi yapmış oradan biliyor galiba, eskortluk yapmamış birinin bu kadar kolay kanıya varması ilginç) bir adet döl israfıdır. bunun gibi erkek eskortlardan korusun yarabbim.

allahım yaratıyorsun bari takip et, anca saga sola salça oluyor bu aktroller. bunların evren’de tükettiği oksijeni kopekler tüketse en azından faydası olurdu bunlar anca israf, anca boşa savrulan, terliksi hayvan bile olamayan çok afedersiniz şeydir.