şükela:  tümü | bugün
 • kulaklık üreticisi çinli bir marka. çoğunlukla kablosuz, bluetooth kulaklıklar üretmekte.

  bu gün elime bluetooth stereo modeli olan bluedio n2 geçti. bağlantısı ve kullanması basit, iş gören bir cihaz. seste ve kontrollerde sıkıntı yok.

  çok dayanıklı gözükmese de fiyat performans açısından iş görür.
 • aliexpress'teki en yüksek fiyat performans oranı olan kulaklıkları üreten marka.

  http://tr.aliexpress.com/…ablet-pc/32308334421.html

  şu üründen bir adet sipariş ettim mesela, 2-3 hafta içinde ulaştı.
  alacak olanlar için değerlendirmiş olalım...

  -ses kalitesi çok çok iyi olmamakla beraber idare eder
  -çok güçlü basslar ve tizler sunuyor son ses dinlemek imkansız gibi bir şey
  -baya uzun bir çekim mesafesi var telefon salonda dururken tuvalette müzik dinlemeye devam edebiliyorum
  -katlanabilir olması güzel
  -şarjı oldukça uzun gidiyor
  -telefonun şarjının ise ırzına geçiyor
 • an itibariyle bluedio ht modeline ofiste gizli gizli, internet aleminden batarya aramaktayım, bakalım bulabilecek miyim. merak edenler için pek sağlam gözükmese de, fiyat performans oranı en yükseği bu. tabi neden batarya arıyorsun diye sorar gibisiniz. 6 aydan sonra batarya problemi dolayısı ile kablosuz özelliğini kaybettiğini düşünüyorum. kablolu olarak işimi görüyor ama kablosuz bir başka be. bende bu problemin bataryadan kaynaklandığını düşünüyorum. internette bir videosu yok sökülüp takılması ile ilgili, ucuz diye herhalde. neyse bu işi çözebilirsem ben yükleyeceğim videoyu. merak eden ve bilgisi olan mesaj atabilir iki tarafa da müteşekkirim.
  müzik kahramanı olduğumuz hayatın yoldaşıdır ve ekonomisi alt ve ortalar ben gibi uğraşmaya bazen mecburdur, bundan da keyif almak lazım:-)
 • bu markanın ts4 modelini 11.11 furyasında 27 dolarese aldım. yaklaşık 10 günde çin'den evime geldi.

  ahanda bu https://tr.aliexpress.com/…1405349_32795674376.html

  şu an 42 dolar olmuş fiyatı.

  şöyle diyeyim, hem bluetooth bir kulaklık alıyorsunuz, hem noise cancelling var, hem ses kalitesi baya iyi (1000 lira civarında alacağınız bir akg'ye yakın, beats saçmalığından bir kaç gömlek daha iyi), hem şarjı anormal iyi, kutusu malzeme kalitesi 10 numara, telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz ve bütün bunları 27 dolara satın alıyorsunuz.

  ben böyle alışveriş yapmadım hayatımda.
 • kulaklığını telefona bağlamamı saylayan kabloyu (adını biliyorsam allah belamı verebilir) nerede bulabileceğimi merak ettiğim marka. tek ucu c tipi , diğer ucu bildiğin 3.5mm jak.

  aliexpress üzerinden kablomun bozulduğunu ve artık kulaklığı kabloyla kullandığımda vokalleri duyamadığımı kendilerine ilettim. 'ters takmış olmayasın????' gibi üst düzey sorgulamalarından sonra (c tipi ucu da ters takmam da nasıl mümkünse...) bana 8 dolar kargo karşılığında kabloyu göndermeyi teklif ettiler ama koca kulaklığı 27 dolara almışken (dolar 3.7 falanken) şimdi kabloya 40 lira bayılmak hiç içimden gelmedi. elektronik marketlere de göz gezdirdiğimde göremedim kabloyu; tez zamanda buldursanız negzel olur be.

  bunlar dışında: t4s modeli kulaklığına kablosu hariç kefil olduğum marka.