şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kulaklık üreticisi çinli bir marka. çoğunlukla kablosuz, bluetooth kulaklıklar üretmekte.

  bu gün elime bluetooth stereo modeli olan bluedio n2 geçti. bağlantısı ve kullanması basit, iş gören bir cihaz. seste ve kontrollerde sıkıntı yok.

  çok dayanıklı gözükmese de fiyat performans açısından iş görür.
 • aliexpress'teki en yüksek fiyat performans oranı olan kulaklıkları üreten marka.

  http://tr.aliexpress.com/…ablet-pc/32308334421.html

  şu üründen bir adet sipariş ettim mesela, 2-3 hafta içinde ulaştı.
  alacak olanlar için değerlendirmiş olalım...

  -ses kalitesi çok çok iyi olmamakla beraber idare eder
  -çok güçlü basslar ve tizler sunuyor son ses dinlemek imkansız gibi bir şey
  -baya uzun bir çekim mesafesi var telefon salonda dururken tuvalette müzik dinlemeye devam edebiliyorum
  -katlanabilir olması güzel
  -şarjı oldukça uzun gidiyor
  -telefonun şarjının ise ırzına geçiyor
 • an itibariyle bluedio ht modeline ofiste gizli gizli, internet aleminden batarya aramaktayım, bakalım bulabilecek miyim. merak edenler için pek sağlam gözükmese de, fiyat performans oranı en yükseği bu. tabi neden batarya arıyorsun diye sorar gibisiniz. 6 aydan sonra batarya problemi dolayısı ile kablosuz özelliğini kaybettiğini düşünüyorum. kablolu olarak işimi görüyor ama kablosuz bir başka be. bende bu problemin bataryadan kaynaklandığını düşünüyorum. internette bir videosu yok sökülüp takılması ile ilgili, ucuz diye herhalde. neyse bu işi çözebilirsem ben yükleyeceğim videoyu. merak eden ve bilgisi olan mesaj atabilir iki tarafa da müteşekkirim.
  müzik kahramanı olduğumuz hayatın yoldaşıdır ve ekonomisi alt ve ortalar ben gibi uğraşmaya bazen mecburdur, bundan da keyif almak lazım:-)
 • bu markanın ts4 modelini 11.11 furyasında 27 dolarese aldım. yaklaşık 10 günde çin'den evime geldi.

  ahanda bu https://tr.aliexpress.com/…1405349_32795674376.html

  şu an 42 dolar olmuş fiyatı.

  şöyle diyeyim, hem bluetooth bir kulaklık alıyorsunuz, hem noise cancelling var, hem ses kalitesi baya iyi (1000 lira civarında alacağınız bir akg'ye yakın, beats saçmalığından bir kaç gömlek daha iyi), hem şarjı anormal iyi, kutusu malzeme kalitesi 10 numara, telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz ve bütün bunları 27 dolara satın alıyorsunuz.

  ben böyle alışveriş yapmadım hayatımda.
 • kulaklığını telefona bağlamamı saylayan kabloyu (adını biliyorsam allah belamı verebilir) nerede bulabileceğimi merak ettiğim marka. tek ucu c tipi , diğer ucu bildiğin 3.5mm jak.

  aliexpress üzerinden kablomun bozulduğunu ve artık kulaklığı kabloyla kullandığımda vokalleri duyamadığımı kendilerine ilettim. 'ters takmış olmayasın????' gibi üst düzey sorgulamalarından sonra (c tipi ucu da ters takmam da nasıl mümkünse...) bana 8 dolar kargo karşılığında kabloyu göndermeyi teklif ettiler ama koca kulaklığı 27 dolara almışken (dolar 3.7 falanken) şimdi kabloya 40 lira bayılmak hiç içimden gelmedi. elektronik marketlere de göz gezdirdiğimde göremedim kabloyu; tez zamanda buldursanız negzel olur be.

  bunlar dışında: t4s modeli kulaklığına kablosu hariç kefil olduğum marka.
 • yılların eskittiği akg'm emeklilik dilekçesini verince t monitor modelinden sipariş ettim. çok kısa sürede geldi. yalnız, varsayılan olarak gelen equalizer aşırı flat. bir ara şüphelendim lan alet mono mudur yoksa diye. stereo testime soktum. neticede stereo. meğer dahili equalizer'ı varmış.

  ses açıp kapama tuşlarına beraber basıp bırakınca bip sesi duyuluyor ve bir sonrakine geçiyor. 2-3 denemeden sonra oh bee dedim.

  bluetooth bağlantısı eski aletler gibi ölüm değil, gayet basit. android'de bir kaç kez şifre sordu. bir şeyler girdim. hep yanlış, bağlamam dedi. 6. da falan, pes etti bağlandı. nasıl oldu anlamadım. :))

  yanında gelen kılavuz aşırı yetersiz.

  fiyatına göre iyi sayılır. fiyatına göre. yoksa aklım halen amerika'da gördüğüm 500 dolarlık marshall'da. kıyaslamak her ikisine de ayıp olur tabii.

  edit: fiyatına göre de iyi değil. bluetooth'unun mesafesi 2 metre kadar. bilgisayarın başında bile sık sık ses kesintisi oluyor. hatta, kaç kere ses tamamen gitti. enstrümanları, notaları ayrıştırmak imkansız. vokaller ciyak ciyak geliyor. sesi biraz yükseltince cızırtı yapıyor. berbat. çöp!
 • geçen bir kampanyasına denk geldim. kafam da güzel. iki tane farklı bluetooth kulaklık yabıştırdım.
  biri bu
  ikincisi bu

  birincisini 8.35 euroya almışım ikincisini 28.71 euroya. ikincisi daha gelmedi ama birincisi ulaştı. tam olarak bir fiyat performans aracı. noise cancellingden çok bir beklentim yok zaten yüksek sesle dinlediğim için dışarıdan gelen sesi duymuyorum gibi birşey. ama fantastik bir kalitesi var. çekiş gücü mükemmel.

  ben çöp diye bekliyordum şaşırdım şahsen. 28 euroluk olana dair acayip büyük beklenti oluştu. ofisteki çocuklar 350 euroluk sonyler filan almayı planlıyorlardı. dedim bekleyin şu benim 30 dolarlık gelsin onu bir deneyin. ofiscek onu bekliyoruz.

  edit: ikinci kulaklık geldi. başlarda güzel olduğunu düşünüyordum ama sonra seslerinde bir azalma hissettim. şu an sesi düşük çıkıyor. bazı forumlarda buna benzer şeyler yaşayan başkalarını da gördüm. ben bu aleti android tv ile kullanıyordum onda düzeltme olanağı yok. çok da kurcalamadım. genel olarak kalitesi iyi. noise cancelling çok efektif değil. cep telefonu ile de kullanıp bir ara yine editlerim. benim tavsiyem t1 energy modeli. kulak içi olan. onun t2 versiyonunu da ısmarladım. ama t1 enerji bence en başarılı kulaklık. t6 yerine t1 i tavsiye ederim.