şükela:  tümü | bugün
  • kulaklık üreticisi çinli bir marka. çoğunlukla kablosuz, bluetooth kulaklıklar üretmekte.

bu gün elime bluetooth stereo modeli olan bluedio n2 geçti. bağlantısı ve kullanması basit, iş gören bir cihaz. seste ve kontrollerde sıkıntı yok.

çok dayanıklı gözükmese de fiyat performans açısından iş görür.
  • aliexpress'teki en yüksek fiyat performans oranı olan kulaklıkları üreten marka.

http://tr.aliexpress.com/…ablet-pc/32308334421.html

şu üründen bir adet sipariş ettim mesela, 2-3 hafta içinde ulaştı.
    alacak olanlar için değerlendirmiş olalım...

-ses kalitesi çok çok iyi olmamakla beraber idare eder
    -çok güçlü basslar ve tizler sunuyor son ses dinlemek imkansız gibi bir şey
    -baya uzun bir çekim mesafesi var telefon salonda dururken tuvalette müzik dinlemeye devam edebiliyorum
    -katlanabilir olması güzel
    -şarjı oldukça uzun gidiyor
    -telefonun şarjının ise ırzına geçiyor
  • an itibariyle bluedio ht modeline ofiste gizli gizli, internet aleminden batarya aramaktayım, bakalım bulabilecek miyim. merak edenler için pek sağlam gözükmese de, fiyat performans oranı en yükseği bu. tabi neden batarya arıyorsun diye sorar gibisiniz. 6 aydan sonra batarya problemi dolayısı ile kablosuz özelliğini kaybettiğini düşünüyorum. kablolu olarak işimi görüyor ama kablosuz bir başka be. bende bu problemin bataryadan kaynaklandığını düşünüyorum. internette bir videosu yok sökülüp takılması ile ilgili, ucuz diye herhalde. neyse bu işi çözebilirsem ben yükleyeceğim videoyu. merak eden ve bilgisi olan mesaj atabilir iki tarafa da müteşekkirim.
    müzik kahramanı olduğumuz hayatın yoldaşıdır ve ekonomisi alt ve ortalar ben gibi uğraşmaya bazen mecburdur, bundan da keyif almak lazım:-)