• sakarya caddesi barı idi eskiden akıbetini bilememekteyim.
  • sıraselviler'in bir zamanlar "işte blues budur" dedirten barı. defalarca el değiştirip, asım can gündüzün bile elinden geçip bir çok süper blues grubunu ağırlamış bar. (istanblues, robin harp band, boogie people jam band)
    sonunda pop barı olup para kazanmaya başlamış hain mekan
  • (bkz: shaft)
  • gidip eğlenmediğim zaman hatırlamadığım mekan.
    blues güzel, gruplar da güzel, gidilesi yer listesinin ilk sıralarında yer almalı.
  • orda çaldığım günleri hatırlarım da. ayrılıp sonra bi kere geri dönmüştük. eve dönmek gibiydi. tam davulun arkasında janis'in resmi vardı. mixer hep cızırdardı. bira genelde sıcaktı. tuvalete giden insanlar sahneden geçer bi de pedallarıma basardı. heyhat!
  • ankara'da da bir ornegi bulunan bar
  • ankara sakaryada yer alan, sabahin korunde gidip cay istendiginde "buraya cay icmeye mi geldiniz?" cevabi alinan mekan.
  • blues aynı zaman da ankara sakarya sokakda bi bardır. gayette hoş bi mekandır ayrıca. bi arkadaşımın adımı "sapık sebepsiz" diye cama yazması, bana ortamda bi sapık gibi bakılmasına neden oluyor olsada, gitmekten vazgeçmeye deymez. güzeldir, hoştur. gidin için.
  • sahibi blues dan anlamazdı ama işletmeci, garson 2 kardeş hatun ve arkadaşları burayı goturmeye çalışırdı. çalın kardeşim john lee hooker'dan things gonna change'i derdim çalarlardı. istedigim parcayi calan bu yeni ve tek blues bar'ın hatunlarina kravatımı boynumdan çıkartıp hediye etmistim. sonralari para kazanmak icin hesaplari kakalayıp mevcut az musteriye abandılar. ve haliyle basedemediler.
  • ankara'da bangir bangir muzik calmayan dolayisiyla bagirmadan konusabileceginiz, kocaman pencereleri sayesinde sigara dumanina bogulmadan oturabileceginiz, guzel muzikler calan yer...
hesabın var mı? giriş yap