şükela:  tümü | bugün
  • uzun arayışları sonucu f/p oranı yüksek "mi speaker" olarak aldığım hoparlör türü.

100 tl'ye aldım (n11'de bir vatandaş satıyor orijinal olarak, link koymuyorum reklam kokan hareketler olmaması için, araştırın)

tasarımı harika, bas/tiz doygunluğu muazzam. bu kadar yüksek ses bu kadar küçük bir aletten nasıl çıkar şaşırıyorsunuz. üstelik yüksek seste bile bozulmalar meydana gelmiyor.
    alt tuşların konumlandırılması çok akıllıca, üstten köşelere basıp ses açıp kısabiliyor veya cihazı açıp/kapatabiliyorsunuz. ışıkları çok şık ayrıca..
    uzun uzun hepsini inceledim, mediamark'ta birebir bunun muadili jbl'ler 600/1.500 tl civarında.

abidik gubidik hoparlörler yerine alın bunu, e zaten cep telefonunuz da var. kombini yapın adam akıllı bir "müzik seti"niz olsun.. yüksek kalitede müzik dinlemenin keyfine bakın.

alın, aldırınız efendim..

merak edenlere gelsin ; mi bt speaker
  • kablo derdi ile uğraştırmadan gayet mobil şekilde müzik dinlemenize yarayan alet. bazılarının üzerinde usb girişi de oluyor fakat bu aletlerin ekranları olmadığı için, sadece usb disk takıp şarkı dinlemek isterseniz, şarkı değiştirmesi zor olacağından biraz gereksiz geldi. böyle bir aletin en kolay kullanımı yine bluetooth ile bir başka aleti bağlamak ve şarkı değiştirme işini bu elinizdeki aletten yapmak. jbl go serisi hem ucuz hem güçlü hem de tasarım olarak bu konuda göz doldurmakta.
  • beats pill
  • iki tanesini bluetooth'la birbirine eşleyince stereo çalışmaya başlıyorlar. banyoda, mutfakta, garajda, piknikte müzik hiç susmasın...

20 yıl önce neden yoktu bunlar!
  • kimse neden bu başlığa ilgi göstermiyor anlamış değilim mifa a10 u jbl nin 600 liralık hoparlörüyle başa baş olmasından dolayı f/p ürünü seçiyorum.
  • 3000 dolarlik bluetooth hoparlor icin
    unboxing the $3000 bluetooth speaker

dunyanin en yuksek sesli bluetooth hoparloru icin
    world's loudest bluetooth speaker!
  • duşta kullandığım alet. su geçirmeyen versiyonunu 1 sene önce 25 tl'ye almıştım. memnunum.
  • dün media markt’ta son kalan harman kardon esquire mini modelini %50 indirimle 400 liraya kapakladım. denk gelirse aklınızda bulunsun, bu fiyata böylesini bulamazsınız.