• d-smart blu'nun yenilenmiş halidir. netflix'e rakip olmaya çalışacaklarını düşünüyorum. film ve dizileri güncel tutup, televizyonlar için uygulama geliştirirlerse türkiye'de netflix'in önüne geçebilirler.

  fiyatı ise aylık 6.90 tl. ayrıca ilk ay ücretsiz.

  https://www.blutv.com.tr/
 • eğer ben sinemada yayınlandıktan sonra çok zaman geçmeden izleyebileceksem filmleri bence mantıklı.
  hem sinemaya sürekli gidemiyorum hem de 7 tl gibi fiyatla film takip etmenin dayanılmaz hafifliği.
  içerik hızı belirleyici olacaktır burada başarı ve başarısız demek için henüz erken.
 • tv uygulaması için kullanmaya başladım şimdilik iyi gibi. üyelik sistemi hakkında bir bilgim yok. türkiye'de netflix'e rakip olur hatta geçer de ama netflix'i izleyen kitle zaten belli. yani rakamsal olarak geçse de yerine geçemez.
 • normalde bu tarz şeylere karşı ön yargı ile yaklaşan birisiyimdir. ama sevdim bunu, iyi yerlere de geleceğe benziyor. akıllıca bir hamle, doğru öngörüler ile birleşince ortaya böyle şeyler çıkabiliyormuş demek ki.

  feedback'ler konusunda da hassas davranıp müşteri ilişkilerini iyi tutmaları büyüme ivmesine ciddi etki edecektir.
 • d-smart'ın çıkardığı netflix benzeri servis. eski kanal d dizileri ve dandik yabancı diziler var. aylık 6 küsür lira abonelik ücreti var. denemek isteyenlere ilk ay ücretsiz.
 • free tv sansui, d-smart'ın son halkası. doğan grubunun muhtemel batık projesi.
 • son derece kötü bir video oynatıcıya sahip, kırk dakikalık bir videoda dört ila beş defa takılıyor. silverlight kullanmaya devam ederse işi zor.
 • apple tv icin airplay destegi yok, muhtemelen bloklu. olsa sirf gece yatarken arkada eurosport ve nba tv donsun diye para odemeye devam edecektim ama beni kaybetti.

  anlamiyorum bu sacma vizyonu da. televizyona hdmi ile baglayabiliyorken airplay bloklamak dev vizyonsuzluk ornegi. baska deyisle digiturkplay'in laciverti.
 • fiyatı ile yakın zamanda herkesin dizileri filmleri izleyeceği yeni bir platform. aylık göstermelik bir ücret ile aslında gereksiz kanallardan reklamlardan da kurtulmuş bir şekilde tv için gerekli digiturk, superonline ya da türktelekom müdavimlerinin müşteri uzmanlarıyla muhattaptan büyük paralar ödemekten de kurtuluyorsunuz. güzel bir shey vesselam.
 • fiyatına göre içeriği en azından netflix türkiyeden çok daha iyi. digiturk playi saymıyorum bile. ancak hala yabancı dizi takipçisini sistemine katamaz. natgeo ve discovery gibi kanalları izleyebiliyorsunuz. ama android uygulaması 1 dakika çalıştıktan sonra sizi uygulamadan atıyor. yetkili abiler okursalar şu işe bir el atsınlar.
hesabın var mı? giriş yap