• dün 5800'den kapattığım coin. gece 9800'ü gördüğünde emirler yüzünden satamamıştım hala elimde tutuyorum. bir anda bağ kurdum ve bırakmayacağım.
    proje, decentralized database projesi. yazılım ekibini bilmiyorum ama advisor ekibi sağlam. ethereum ve ripple tabanlı kişiler var.
    ayrıca firma daha önce çeşitli firmalara blockchain projeleri yapmış.
    token sayısı 165 milyon, marketcap 89 milyon.
  • çok yakında x10 yapacak coin’dir.
    son bir ayda 6 kat değerlendi.
  • 2 hafta önce 0,15 ten bir miktar aldığım. 0,51 yapıp tekrar 0,36 seviyelerine inince bir miktar daha aldığım kripto para. biraz daha düşerse yüklü bir miktar daha almayı düşünüyorum.

btc bazlı grafiklere bakınca yıl sonuna kadar en az 20x yapmasını bekliyordum. o da sanırım dolar bazında 2,5-3 dolar civarı ediyor.

2,5x kadarını şimdiden yaptı. geriye kaldı 17x. umarım beklentimi karşılar.

yatırım tavsiyesi değildir. sadece kişisel beklenti.

edit: yakında buralar değerlenecek
  • aylardır beklettin. hiç bir analizimde yanılmadığım gibi kısa sürede sert çubuklarla 1.6 dolar üstüne atacağına inanıyorum.

analiz ile 6 ay önce bunu söylerken ve şuan trend dibinden destek alırken metaverse haberi geldi. yıl sonu 2 dolar beklentim netleşti.

kısa süre sonra editlerim.
  • şu an mükemmel bir alım fırsatı olan yatırım için çok inandığım coin. projesine de bakmanızı tavsiye ederim
  • 0,1413 civarına inecek mi yok buralardan yukarı mı atacak bilen beri gelsin.
  • 2018den beri var olan, hiç bir özelliği olmayan durduk yere 10 günde 5x yapan coin, vurun shortu alın paranızı koyun cebinize
  • son 5 ayda 9x yapmış garip coin
    geçen sene sepetimin sultanıydı
    ben küstüm diye yaptı bu çılgınlığı
hesabın var mı? giriş yap