şükela:  tümü | bugün
 • 4 yıl aradan sonra 6.50 cabriolet kullanmaya başladım. dün beni istanbul'dan fethiye'ye dört buçuk saat, bu sabah fethiye'den ankara'ya 4 saat ve ankara'dan yağışlı havaya rağmen istanbul'a iki saat yirmi dakikada getirdi. oldum olası şu ankara istanbul arasını iki saatin altına indiremedim. bugün birkaç defa allahım sonunda sana geliyorum durumu yaşamama rağmen sağlıklı şekilde istanbul'a varmamı sağlayan aracın kendisidir. yıllar önce kullandığımda farketmiştim denge müthişti ama bugün şukela bir araç yaptıklarını yaşayarak öğretti. emek verenler alkışlar size.
 • yeni bir model değildir ve şu an 3.neslini f12 kasa koduyla yaşamaktadır.70'lerin sonunda üretilmeye başlanan 6 serisi ilk nesilde cabrio araç içermemekteyken e64 kasa koduyla 2.nesilde az da olsa cabrio üretmeye başlamıştır.

  softop bir cabrio olmasına rağmen tavan çizgisi korunmuş sağlam tavanlı bir arabadır. güzel bir ayrıntı olarak arka camın tavandan ayrı olması söylenebilir.

  araç genelde büyük motorlara sahip olsa da ülkemizde zengin ama arabadan anlamayan bir kesimin eline düşüp küçük motorlu ve dizelleri tercih edilmektedir.luxury car statüsünde olsa da performans olarak harika denilemez çünkü fazla ağırdır.

  haa gel gelelim 3.nesli anlat dersen o kadar yetkili satıcı bilmem ne var git al bir broşür incele demek düşer bana.
 • bmw 6 serisi cabrio 2 adet benzinli 1 adet dizel olmak üzere toplam 3 motor seçeneğiyle piyasaya sürülmüştür.

  6.40i xdrive - 2978 cc / 320 hp

  6.50i - 4395 cc/ 450 hp

  6.50i xdrive - 4395 cc/450 hp

  6.40d xdrive - 2993cc / 313 hp

  türkiye'de satışa sunulan 4 değişik seçenekten üçünün dört çeker olması bir cabrio model için ilginçtir.

hesabın var mı? giriş yap