şükela:  tümü | bugün
  • 2018 yılı içerisinde piyasaya çıkacak bmw modeli.
    otomobil, audi a7, mercedes cls serisi ve porsche panamera modellerine rakip olucak.
  • 500.000 liradan 1tl. az olmayacak araç
    500.000 liraya da kim bmw binecekse artık.

edit:
    *arkadaşlar 750k da 1.5 milyon da 500k'dan 1tl. az değil.
    **anlatmak istediğim, 500k üzeri bir araç alacaksam (bu dediğim gibi 501k da olabilir 2m olabilir) muhtemelen bmw olmayacağı anlamında. aracın 500k olmayacağını ısrarla açıklayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. kanaatimce bu fiyat bantında tercih edilebilir araçların geriye doğru bir hikayesi olması gerektiğidir, örneğin bir m5 için bu tip ücretlere çıkılabileceğinde hem fikir olsam da, geçmişte olmayan, fazlacana değerli (tabiatı gereği değerli) bir aracı muhtemelen bmw marka tercih etmeyeceğimi anlatıyorum. bence çok da zor bir şey anlatmıyorum :)
    ***8 için "geçmişte olmayan" değil, "geçmişten bugüne devam etmeyen" bir kasa tanımı daha doğru olacak.
  • bmw hali hazırda audi a7 ve mercedes cls serisi ne rakip olarak bmw 6 serisi ni ürettiği için bu modellerin rakibi olmayacaktır. rakibi olacağı modeller için (bkz: audi s8) (bkz: mercedes s63 amg)

edit: 6 serisi kaldırılıyormuş onun yerine gelecekmiş.
  • arabadan anlamam da, rengi feci şekilde cezbeden bmw modelidir. kuzey ışıklarını andırıyor.
  • bmw 5 serisinin bile 500.000tl barajını geçtiği bir ortamda yeni gelecek 8 serisinin 500k dan az olmaz demek oran orantı, hesap bilmemektir. aracın fiyatı milyon tl üzeri olacaktır. ki hali hazırda bmw i8, x6, 7 serisi ve 2 serisi hariç bütün m modelleri milyon tl nin çok üzerindedir.
  • son tahlilde,

bmw 8 serisi coupe, mercedes s serisi coupe ve bentley continental gt nin.

bmw 8 serisi cabrio, mercedes s serisi cabrio ve bentley continental gtc nin.

bmw 8 serisi gran coupe ise mercedes cls ve porsche panamera nın rakibi olarak üretilecek.

son olarak 8 serisi üretime girdiği gün 6 serisi üretimden kaldırılacak. ..
  • bu başlık altında fakirlerin birbirine ve başkalarına sataşmasına hazır olun..

aha biri gelmiş bmw'ye o para ile bilinmez diyen hayali lamborghini olan tofaşlı genç...
  • söz konusu araba 8 serisi değil m8'dir. bir tek ben mi başındaki m'i görüyorum?
  • s63 amg coupe’nin rakibi olan bmw m8’in gran coupe versiyonu.

diğer rakipleri bentley continental, aston martin db11 vs. diye devam eder.