şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yaklaşık on yıllık sürücülük tecrübemin sonunda tespit ettiğim durumdur. dikkat edin bu arabalar size yaklaşırken, yanınızdan geçerken ve yanınızdan geçtikten sonra şeridi neredeyse ortalayacak şekilde giderler. bunu, bmw alan tiplerin genel olarak çakal ve kompleksli kişiler olmasına bağlıyorum.
 • (bkz: bmw araba)
 • araçların genişliği standartlarla belirlendiği için doğruluğu olmayan tespittir.

  ona biz sürücülerin öküzlüğü diyelim.

  başlık ve nick uyumuna hiç girmiyorum zaten.
 • tespit gibi tespittir. lakin eksiktir.
  şimdi bu söyleyeceklerimi gözünüzün önüne getirerek okuyunuz.

  bmw sürücülerinin %90 ı araç koltuğunda götünün sağ lobu üzerine ve sol lob koltuğun ortası üzerinde oturur. sağ el nedense otomatik vites üzerinde boyun neredeyse dikiz aynası hizasındadır. bu sikik kaykık oturuşu diğer arabalarda da görebilirsiniz elbette. ancak ekseriyet bmw sürücüleridir.
  şimdi bu yarım göt oturuş sebebiyle sol ayna ile göz teması sıfırdır. sağ aynada ise iç tarafa bakış ulaştığı için kör nokta net bir şekilde görülür ancak yakın asla görülmez.
  bu sikik oturuş sebebiyle şerit takibi sıfıra inmiş olur.

  olum şerit takip sistemi bu yarım göt sikikler için icat edildi ne sandın(bkz: swh)

  ps: eski bmw sürücüsü
 • 'sözlükte bmw sahiplerini genelleyip giydirmek iyi prim yapıyor, dur iki de ben sallayayım' cinsi, böyle birtakım mini çakallıklar, birtakım salak salak tespitler, öbürü ordan oran verir yok yüzde doksanı böyle, yok yüzde seksen iki buçuğu şöyle...
  yavrum bu kadar şuursuz saçma sapan adam ne ara toplandınız ya siz buraya.