şükela:  tümü | bugün
 • şiir ve oyuncak düşkünü minik kurbağa kurbiş’in başından geçen hüzünlü olaydır. prensesin ise tam bir schopenhauer prensesi olduğudur.

  kurbiş öyle tatlı yeşil ve şirin bir kurbağa ki sanki o değil ağzında sinek kalıntıları olan ayrıca bacakları pek düzgün ve parlaktır, oyuncak yüklü kamyonlara vıraklı şiirler vıraklayıp duran odur eline alıp sevsen annesi çok ağlarmış gözlerinde yavru kurbağasının çilleri belirdiği için. minik yeşil kurbiş gelip avucuma rızasıyla kuruldu iskemleye ise yusufçuklar oturdu bataklıkta bir minik cane, prensesi öpse yanakları kızaracak bmw’ye falan atlamayacak şehvetle terleyen bir şekilde prenses.

  meğer lunaparka gitmişler evvelsi gün prensesle dönmedolaptan lyra takımyıldızını izlemişler kurbiş kurbağa diliyle sinek tutar ona aklında jakuziler olan prensesine köpüklü köpüklü. pamuk şeker yerler birbirlerinin ağzından ama helvacıdan korkmuş yeşil minik çünkü o bir palyaçodur kaçarken de bmw’nin altında ezileyazmış dudaklarına bulaşan pembe pamuk şeker değil kıpkırmızı kan oluyormuş az daha. üstelik şoför gözlüklü canavarmış diken saçları ve uzun burnu olan daha da korkutur kurbiş’i prenses ise helva kokulu terleyip heyecanlanmış onun diliyle yakaladığı sinekleri de hep geri vermiş ona nasıl olsa dönüşeceğin falan yok senin diye sonra da kraliçeleşip bmw’ye yerleşir kurbiş’in gözyaşlarına aldırmadan.

  kızların bmw sevdiği bilinen bir gerçektir özellikle premium kalite krom ile pek özel deri kaplamalar olursa
  oysa kurbağalar yusufçuk kovalar ve yalnız ölürler.

  kurbiş kurbağacık böylece doldurulmuş oyuncak olmayı kabul etti belki kapitalist ekonomi dönüp dolaştırıp prensesinin eline ulaştırır ümidiyle kendisini. hatıra sineklerini saklayacağıma söz verip oyuncak kamyonuna bağışladım onu annesi olayları duyunca çok ağladı siğil attı etrafa sonunda bir devrimci oldu o artık zapatist bir dişi kurbağa ve üretim araçlarının sahipliğini ister tüm meksika köylerinde tanınır şu an.
 • sandro sen değilsin dimi lan dedirten başlık.