şükela:  tümü | bugün
 • ohaaaa süper la bu makina. 30-40 arası bir fiyata çıkar sanki.
 • 2017'nin ikinci yarısında hatta sonunda satışa sunulabilecek bmw modeli. alınan duyumlara göre fiyatı 5.000 doların altında olacak. inanmak zor. bekleyip göreceğiz.

  video

  edit: tabii ki de ülkemiz topraklarında geçerli olacak fiyat değildir bu. ama bunu yazan adamlar müjde verir gibi yazmışlar. onlar için de güzel bir fiyat, marka bmw olunca.

  ha biz mi? öpecekler bizi, kaçışı yok :)
 • kawasaki versys-x 300 ile arasında kaldığım makina. kawasaki'den daha yakışıklı olsa da tek silindir olması handikap. bahar gelsin de gözümüzü karartıp birini alalım. 5.000 doların altında olma ihtimalini geçtim, yanında yöresinde olma ihtimali bile yoktur. crf 250l 'in 4500 dolar olduğu yerde, 8.000-8500 dolar aralığı bile iyimser kaçar.
 • şu sıralar başlangıç motoru bakınıyorum. yamaha xmax 250 mi yoksa honda forza 300 mü olsun derken vazgeçip vitesli motorlara bakmaya başladım. nihai hedefim büyük cc bir adventure motoru olduğu için en son suzuki v-strom 250 yi beklemeye karar vermiştim ama söylenen göre 23 bin lira civarı olacakmış. ona o parayı verene kadar çok daha yakışıklı olan 25 binlik bavyera aslanını almak daha mantıklı gelmeye başladı. neyse ehliyeti bir alayım da deneyip bakacağız artık.
 • son olarak 2018 ilk çeyreğinde satışa çıkacağı söylenen haylaz.

  bmw motorrad tr fiyat listesinde hale hazırda göremiyoruz kendisini. lakin yunanistanda kuzeni bmw g 310 r 4950 €* iken bu bebe 5950 €! bu vergisi alınmış fiyatları anladığım kadarı ile. şu halde bugünün kuru ile 31bin tl olan r gerçeği var. üstüne de bu tvs ile hindistanda üretilen bi meret olduğundan ilave %20 gümrük vergisi binecek! getirseler bile garip gureba satış fiyatlarıyla karşılaşacağız gibi. ama güzel makine bak!
 • ilk test motosikleti istinye borusan'a gelmiştir. 7.800 euro fiyatı olması bekleniyor.
 • piyasada olan küçük hacim enduro sınıfı kıtlığını bir nebze giderebilecek hindistan üretimli bmw motosikleti. küçük hacimde yıllarca bize karbüratörlü, abs'siz motosikleti dayadılar. en azından adam gibi özelliklere sahip standart abs'li, fabrika çıkış lastiği güzel, ters teleskopik çatallı, enjeksiyonlu güzel bir makine gelecek.
  malzeme kalitesi olarak tabii ki bir 1200 gs kalitesi beklemiyoruz fakat rakiplerine göre uzun yıllar rijitliğini korumalı. fiyatı da 33-34 bin bandını aşmaz ise talip olacağım oyuncak.

  edit: fiyatı açıklanmış. 7800 avro, günümüz kuruyla 36200 tl.
  üzdü.
 • 7800 euro fiyatiyla en yakin rakibi suzuki v-strom 250'ye tam 10000 lira fark atmis tvs uretimi moturdur. iyisin, hossun da guzel kardesim, 37000 lira ney lan!

  uzunca bir sure hayallerde yasayacak olan motosiklettir. piyasaya ilk ciktigi zaman 30000 civarina gelecegini ve pahali olacagini dusunurken, mevcut fiyati ile adeta fatality yapmistir.

  ben boyle vergi politikasinin da, kur politikasinin da... gozlerinden opuyorum.
 • hakkında çok güzel şeyler yazmak istiyordum ama fiyatı öğrenince vazgeçtim. o fiyatlarda ikinci el ne motorlar var yahu.
 • inceleme videosu yayınlanmıştır.

  türkçe inceleme