şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bmw'nin gercekten hoş bir modeli,özellikleri arabaları aratmayacak düzeyde.bir üst modeli ise 1200lt
  • "boksör motordan bi halt olmaz; ne varsa sıralı düz japonda var" zihniyetindekilere kapak olası alet.
  • bu heykelsi güzelliği, parçaları birleştirerek değil; bir kütleden mükemmel dokunuşlarla yontarak yapmışlar sanki. devasa bir motorun bir kenarında bile bir kusur olmaz mı, bir tarafı bile göze batmaz mı yahu, bu nasıl bir bütünlüktür? apartmanın önünde duruyor bir tanesi, sabahtan beri kesiyorum. yemek taşıyan kuryeler geliyor, motorları bu hayvanın yanında oyuncak gibi kalıyor. arabalar bile saygı duyuyor bu mekanik mucizeye.
  • geri vitesi var bunun.
  • vay amk. dediğim motor.
    duymuş idim, foto görmüş idim. ilk kez bu sabah boğaz köprüsü girişinde gördüm canlı. arkadan görünüşe bayıldım. yanına geldim yandan da güzel, geçip aynadan baktım harika..
    bunca yıllık chopperciyim ilk kez bir touring e böyle hayran hayran baktım..
    beğendiğim takdir ettiğim modeller var elbette ama sahip olma arzusu yaratacak düzeyde değil...
  • hatta bu motoru alacağınız fiyatın üzerine 500 000 tl daha koyarsanız bir ferrari alırsınız ama o bu motoru kullanırken aldığınız sürüş zevkini hiçbir kafeste alamazsınız.
  • birkaç saatlik bir iş için istanbul-bursa arasında kullandım.
    mikkemmmelll ötesi bir motosiklet.
    kullanımı rahat, koltuklar acayip konforlu hatta ısıtıcılı...
    cd çalarlı radyo var, 120 130km hızda bile rahatça müzik dinlenebiliyor, üstelik kask takılı iken...
    ön camın elektrikli olması sayesinde hızınız ne olursa olsun rüzgarı bir iki saniye içerisinde kesebiliyorsunuz.
    ha biraz yakıyor o ayrı ama boksör motorun verdiği o haz bambaşka...
    istanbul fsm-bursa arasını net 1saat 50dk'da tamamladık (40dk gemi dahil)...
    artçı için de oturuş pozisyonu çok rahat ki 2 camış idik, buna rağmen ikimiz de rahat ettik.
    bursa'ya girerken bol virajlı olan yerlerde güç kesmeden iki kişi olmamıza rağmen rahatça yata yata aldık virajları...
    zaten sen yatırmasan da motor kendi yola oturunca otomatikmiş gibi yatıyorsun.

kendisine verilen parayı sonuna kadar hak eden bir motosiklet. tam bir uzun yol canavarı.
  • uzerine degil sadece 2 tl verip emzik alabilecegim motor. o parayi veremeyecegim icin en azindan aglamam kesilsin.
  • üstüne hiç para vermeden yerine degil volvo gayet güzel arabalar alinabilen bir motordur. zaten öyle yapin siz, sacma sapan kiyaslamalar yapmanizdan iyidir.