şükela:  tümü | bugün
  • kınardım fakat bunun dahi arz talebi olacak,
    'mankenler fakirlerle mı çıksın' diyen kadın bile ekonominin başını götürmüş diyorlar, ondan

bir kadının tanımı, bmw üzerinden erkeklerle doğrudan ilişki kuruyor.

edit, 23 mayıs itibari ile hesap reklam, dm moduna girdi, hakaret ederek para kazananların yanına bu hesap eklendi vay, bide bu dangalak yüzünden işbirlikçi damgası yedim.

https://twitter.com/…tatus/1261372733343977472?s=19

edit, bu başlıktaki imla hataları için mesaj atmayın, çünkü bakış açısı kadar yazım kurallarına uymayan yanlışlar başka bir konu

edit, oha ne reklamı, sosyal medya reklamcısı ne, manyak mısınız nedir, aşağıdaki tweet ile gördüm, yılmaz aslantürk paylaşmış, neyse okuduğunu anlamayalara izahate gerek yok. ayrıca siyasi görüşümü az çok çok tahmin edip, algı yapanlar çok başarılı oldu.
    o kadar ciddi paylaşımımı hiç okumayanlar bu başlıkta niyet okuyor, acaba okunmayan yerde zaman öldürmek....

https://twitter.com/…tatus/1261700213703692294?s=19

edit, beni engellemek isteyenler varmış, 19 bin beğeni almış, korkunç olan bu,
    siz beni engelleyin, ben ise yarın karakterine bakmadan maddiyat ile seçim yapan kadınların ya da arabasını referans göstererek kadın tavlayan erkeklerin göreceği şiddeti azaltmak için kör göze sokmaya devam edeceğim.
  • imla bilmeyen yazarlar yallah bmw altında kalmaya.

erkeklere de.
    bağlaç olan de.
    de ayrı.
    ayrı de.

sürmeyen.
  • elimize, yüzümüze sürüyoruz çatlamasın diye hergün.

bmw 1.16 sürücüsüyüm.
  • --- spoiler ---

erkek dediğin

en az 1.85 olacak
    kaslı olacak
    dövmesi olacak
    esmer olacak
    zengin olacak
    sadece beni sevecek
    biraz da romantik olacak

--- spoiler ---

açıklamalarının sahibi.

pek güzel hanım kızımız
  • meşhur olmayan bir twitter kullanıcısının tweeti. her twitter'da saçmalayan hakkında başlık açsak işimiz vardı.
  • bmw fiyatlarını artıracak çok önemli bir açıklama.
  • neresinden baksan elinde kalacak olan twittir. sürmüyen mi dersin, erkeklerede mi dersin... sen erkek deme bir zahmet lütfen! hatta mümkün ise bir şey deme artık!
  • bazı beyinsizler de başlığı açan yazarın, imla hatalarını düzeltmiş ahahah.

edit: yazım ve imla aynı anlama geliyormuş. intrigante adlı yazar uyardı, teşekkürler.
  • chevrolet veya ford tercih ettigim icin beni ilgilendirmeyen durum. araba mi lan bmw? hani illa alman olsun bizim olsun diyeceksen bu isin audi ve volkswagen kismi var. bwm ancak pacali guvercin kekolarin közcü sevgililerine hitap eder.

edit: sozlukte ne cok pacali guvercin varmis. eksileye eksileye ne hale getirmisler tabii bu keko oldugunuz gercegini degistirmez. varos picler chevy silveradom esliginde gun batimina surerken parmak veriyorum size.