şükela:  tümü | bugün
  • bmw'nin sosyal medya hesaplarından lgbti desteklemek amacıyla yaptığı hareket. bmw fanlarını kızdırmıştır. yarısı kızgın surat.
    link

bu da instagram
  • lut kavmi bunlar.

düzenleme: bu girdinin ironi olduğunu belirtmek zorunda kalmak ayrı bir ironidir.
    anam anam ne küfürler ne küfürler.
    bu ataiz kesimin radikali hiç çekilmiyor.

düzenleme 2: komünist bunlar, dinsiz bunlar, zındık bunlar vs.

(bkz: zübük)

ironinin ne olduğunu nasıl yapılacağını bana öğretmeye çalışan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.
    ülkemizde bu kadar aydın insan olduğunu bilmek beni şaşırttı.
    lgbtler ile sizleri başbaşa bırakıyor konuyu kapatıyorum
  • bmw sevmeyen şahsımı kazanmasına sebep olan harekettir. tebrik eder, diğer dev markalardan da aynı haraketleri görmeyi dilerim.

sonradan gelen ekleme: ve şöyle başlıklar açmayın. bizim millet boykot edeceğim diye bmw'sine acımaz yakar. yazık günah arabalara.
  • hahah dar paça kot beyaz gömlek gizli ibne nargileci 320d tayfa kuduruyor şu an.
  • tepkilere bakıyoruz, tablo yine aynı.

kızgın surat bırakanların bazıları: mohamed, amr abd el, ferhat, yossef, cyka blyat, allahu ekber...
    kalp bırakanların bazıları: maximillan, isabella, thomas, wei yu, helen, shinichi...

çok şey anlatıyor, çok.
  • bu marka bir araca sahip olan hetero biri olarak beğendiğim hareket. tebrikler.

nargileci "adam" tayfa öğrenir umarım bu hadiseyi. yaşadıkları fanusun dışında neler oluyor biraz görür anlarlar. ifade özgürlüğü, gerçek anlamda "saygı", gerçek anlamda "demokrasi", dünyaya katma değer yönünden katkı sağlayan ülkeler ve bu ülkelerin bu tür firmaları ne tür şeylere değer veriyor, saygı duyuyor, bunları öğrenmeleri lazım. bir büyükbaş bile bugün basit komutları yerine getirebiliyorken, neden olmasın değil mi ?
  • yorumlar o kadar acinasi bir durumda ki.. "cocuklarimiz bunlardan etkileniyor" diyen bir arap abiye "cocuklarini onemsiyorsan once onlara homofobinin ne oldugunu ogret, belki ise yarar" yorumuma tum arap camiasi kizgin surat birakti... abi alayiniz mi gerizekali anlamadim ki ben sizi*
  • nargilecileri kudurtmuş gelişmedir. umarım bmw'den vazgeçerler de şu marka bir rahat nefes alır. nargilecilerden dolayı normal kullanıcılar tercih etmiyor.
  • diğer üreticiler de böyle yaparlarsa yerli otomobil iki güne ankara sanayide üretilir.

güzel motivasyon.