şükela:  tümü | bugün
  • gördüğünüz gibi sağlam otomobil yokmuş,
    en güvenli otomobil yasal hız sınırları içerisinde giden otomobilmiş.

http://www.yenimeram.com.tr/…agir-yarali-300394.htm
  • (bkz: beyaz bmw)

(bkz: konya)

cocuklara uzuldum, olenlere rahmet, cocuklara da acil sifa dilerim.
  • yasal hız sınırlarında da gitsen o kamyonun arkasına o şekilde girersen giyotin gibi keser.
    yasal hız sınırları çok güvenlidir ki otomobil üreticileri her yıl arge çalışmalarına tonla para harcarlar.
  • 33metre fren izinden sonra çarpmış hesaplayan adamlar tahmini hızı söyleyebilir mi? gercekten en dandik yolda bile bu tarz araçlar yol mükemmel gibi sessiz sedasız hızı hissettirmeden gidiyor , bu kazadaki gibi durumlarda da maalesef durmak imkânsız oluyor. allah rahmet eylesin ölenlere, yaralılara acil şifalar.

1 perti olan biriyim, gaza gelmeyin, güvenli ve acele etmeden sürmeyi öğrenin. ben deniyorum.

edit: özelden yazan arkadaşlara teşekkürler. merak ettiğim ortalama bir araç kaç km hızla giderken 30mt civarında durabilirdi. fren gücü, lastik, zart zurt bir sürü değişken tabiki var. 30metre benim sandığım kadar durmak için çok bir mesafe değilmiş , her an önümüze bir duvar çıkacakmış gibi dikkat etmek gerekiyor sanırım.
  • itfaiye ekibinin makasla tavanı kestiğinden bir haber yazar beyanı!

tır'a çarpıp sıkışmış yaralıları-ölüleri
    arabayı sallayarak düşürecek halleri yok deme oksijen fakiri kardeşim!

not:ölenlere allah'tan rahmet dilerim
  • kardeş adam 33 metre fren iziyle aracın beşte üçünü tırın altına sokmuş. bu hızda zaten zaman falan yavaşlıyor ne güvenli otomobili?

tabii ki en güvenli otomobil hız sınırları içindeki otomobildir.
  • bmw'ci kekoları üzmüştür.

buyrun 1 - 2 ve en sevdiğim 3
  • o kavşakları çok iyi biliyorum. upuzun ve dümdüz yolun ortasında küçücük bir dönel kavşaktan dönüş yapıyor araçlar. bunlardan bir sürü var konya'da ve çok tehlikeliler. hızlı olmasanız bile önünüzdeki aracın döneceğini kestiremeyip kaza yapabilirsiniz.
  • korkunç kaza.
    1) 33 metre fren izi varsa, demek ki tır olduğu yerde park halinde duruyormuş. araç arkadan tırın altına girmiş.
    2) ayrıca itfaiyecilerden önce tırın kendisi jilet gibi kesmiş aracı , sayın oksijen israfı yazar!
    3) orada kavşağın çıkışında park etmiş bir tır varsa, hangi hızda giderseniz gidin, isterseniz 20 olsun hızınız, yine girersiniz altına bu şekilde. allah rahmet eylesin ölenlere, acil şifalar versin yaralılara.
  • kamyon altına bentley bile girse aynı hale gelir. sadece can kaybına üzüldüğüm haber.