• (bkz: ali ağaoğlu)
  • 3 liralık binayı 10 liraya satan, devletten hibe ve garanti alıp batma riski olmayan, yandaş veya içlerindeki irlandalı müteahhittir.
  • o kadar relaks para kazanan adama göre cimridir bile. bizde parayı sokaktan toplasak, gör sen o zaman o taşlı yollar ne ilginç taşıtlar görüyor.
  • sonradan görme olmanın verdiği bir özellik sanırım...
  • yav sormayın bu tiplerden ne çektim. birde bunların dönem dönem değişen araçları vardır. furya gibi bir ara q7 sonrasında caynnen, daha sonrasında panamara almıştır yerini.

tanım: imla
  • bundan sonra biraz yavaş sürmesini tavsiye ederim. o su gibi akıp gelen paralar, yılda bir araba değiştirmeler dönemi kapanıyor.

fareler aç kaldıklarında birbirlerini yerler. bu piyasada da yüksek maliyet yüksek arz ile birleşip düşük talebe çarptığında mecburen herkes birbirini yiyecek. akıllıca davranan, ekonomisini bilen kalacak, parayı sınırsızca saçıp savuran batık şirketler kervanına katılacak.
  • (bkz: sonradan görme)

inde iki dakika yürü. o kadar kısıtlı maaş verdiğin kişilerin içinde o araba binmek ayıptır.
  • iş gereği muhatap oluyorum bir çoğuyla. yer değiştirelim diyenleriyle de çok karşılaştım. çekiydi, senetiydi, yabancı parasıydı, tapusuydu uğraşılmaz bu işlerle dedim geçen birine haklısın kardeşim bok bok işler diye yanıt almıştım.

(bkz: azıcık aşım ağrısız başım)
hesabın var mı? giriş yap