şükela:  tümü | bugün
 • orduda "binbaşı" rütbesinin kısa adı.
 • binance isimli kriptopara borsasında işlem gören bir para olduğunu zannediyorum. buraya baktım ancak kimse bişey yazmamış. oysa bir çok insan binance'de işlem yapıyor ve bnb'yi görmesi ve incelemesi yüksek muhtemel diye düşünüyordum.
  şimdi lütfen burayı bnb'nin ne olduğu ile ilgili bilgilerle doldurun.
 • binance borsasının kripto para birimi. elimi kolumu bağladı 4 gündür hiçbir şey yapamıyorum.
 • genel olarak gözlemimi söyleyim size, btc nin çakılma anlarında bu coin çok fazla yerinden oynamıyor. güvenli liman gibi görünüyor. alım seviyeleri 0.00032000 btc ler civarı. satım seviyesi için bi fikrim yok. çünkü o seviyeden aldığım bnb ler şimdi 0.00042 seviylerine geldi.
  -bu coin 10 dolarları görebilir
  -çok fazla düşmesi binance sitesinin işine gelmeyebilir
  -sadece spekülasyonu bu site yaptığı için bi nebze olsun daha az hareket halinde
  -ayrıca genel borsa için tavsiyelerim
  alım yaparken kademeli alım yapın paranızı üçe, dörde, beşe bölün en yüksekten aşağı doğru alış fiyatı yazın, satarken de kademeli çıkış yapın. her zamanda elinizde 3/1 oranında kalsın. olur da sattığınız seviyeden çok artarsa ilerde pişmanlığını yaşamayın.
  her zaman kar realizasyonu yapın. yani türk bankalarında hesabınızda türk lirasını görün. bi süre sonra yatırdığınız para size geri dönmüş olur böylece içerde sadece elde ettiğiniz sadece kar kalır. aç gözlülük insanı öldürür, unutmayın...
  her zaman ki gibi bunlar benim gözlemlerim, bunlara uyup yatırım yapmayınız.
 • son 24 satte %38 artış gösterdi. elimdeki 92000 satoshiyi şu anda 146000 satoshi yaptı. sanırım sürekli yükselmeye de devam edecek.
 • 2 tane aldım koydum kenara,

  2014 yılında elimdeki 1 bitcoini ( 300 tl civarına ) sattığımdan beri pişmanlıkların esiri oldum. bu sefer kenara koyup unuturum inşallah *
 • iki gündür düşüşte olan coin. hodl da bir yere kadar ama. mecburen hodl bakalım nereye kadar.
 • ikiye katlamak üzere. at fava bekle sksjs
 • çılgın atmaktadır. zaten dünyanın en büyük borsasının coin birimi, adamlardaki parayı hayal edin. sonra diyorlar ki bizim coini kullan %50, e dünyanın en büyük borsası, günde milyarlarca transaction filan bunun fiyatı ne kadar yüksek olursa adamların kazancı o kadar yüksek olur. yani binance tarafından pumpla babam pumpla, dump yapmana gerek yok zaten fiyat yükseldiğinde transactionlardan parayı kazanacaksın. çok mantıklı.

  kendisine "bu piyasa bir kumar ve kasa her zaman kazanır abi" mantığıyla yatırım yaptığım için çok mutluyum ancak keşke %100 aldım diye çıkmasaydım, zira acele ederek %300'ü teptim.