şükela:  tümü | bugün
 • orduda "binbaşı" rütbesinin kısa adı.
 • binance isimli kriptopara borsasında işlem gören bir para olduğunu zannediyorum. buraya baktım ancak kimse bişey yazmamış. oysa bir çok insan binance'de işlem yapıyor ve bnb'yi görmesi ve incelemesi yüksek muhtemel diye düşünüyordum.
  şimdi lütfen burayı bnb'nin ne olduğu ile ilgili bilgilerle doldurun.
 • binance borsasının kripto para birimi. elimi kolumu bağladı 4 gündür hiçbir şey yapamıyorum.
 • binance borsasının resmi coini olur kendisi. alım-satım işlemlerini yaparken hesabınızda bnb varsa %50 az komisyon alıyor bu abiler sizden. gıfto'nun abisi olarak da geçer.

  şimdi şöyle bişey var, binance önümüzdeki sene içerisidne bittrex'i tehdit edebilecek kadar büyüyecek diyorlar. ki bu abiler zaten her geçen gün başka bir coin ekliyor portfolyolarına. he diceksiniz ki shitcoin de ekliyorlar, bende diyorum ki kalitelisi daha çok.

  şimdi bu büyümeyle birlikte duyup gelen herkes daha az fee ödemek için bnb alacağından, bnb fiyatı da durduk yerde artacak. pump/dump olayları da şimdiye kadar hiç olmadı bu coinde. yani ister al sakla, ister al kullan, güzel bir coin.

  önerim, binance'e girenlerin bqx, kmd ve mth'^yi de takibe almaları. güzel coinlerdir.

  he bir de adettendir, refli link atmayanı dövüyolarmış: https://www.binance.com/?ref=11599803

  kaydını yaptır gel kahve içek :)
 • genel olarak gözlemimi söyleyim size, btc nin çakılma anlarında bu coin çok fazla yerinden oynamıyor. güvenli liman gibi görünüyor. alım seviyeleri 0.00032000 btc ler civarı. satım seviyesi için bi fikrim yok. çünkü o seviyeden aldığım bnb ler şimdi 0.00042 seviylerine geldi.
  -bu coin 10 dolarları görebilir
  -çok fazla düşmesi binance sitesinin işine gelmeyebilir
  -sadece spekülasyonu bu site yaptığı için bi nebze olsun daha az hareket halinde
  -ayrıca genel borsa için tavsiyelerim
  alım yaparken kademeli alım yapın paranızı üçe, dörde, beşe bölün en yüksekten aşağı doğru alış fiyatı yazın, satarken de kademeli çıkış yapın. her zamanda elinizde 3/1 oranında kalsın. olur da sattığınız seviyeden çok artarsa ilerde pişmanlığını yaşamayın.
  her zaman kar realizasyonu yapın. yani türk bankalarında hesabınızda türk lirasını görün. bi süre sonra yatırdığınız para size geri dönmüş olur böylece içerde sadece elde ettiğiniz sadece kar kalır. aç gözlülük insanı öldürür, unutmayın...
  her zaman ki gibi bunlar benim gözlemlerim, bunlara uyup yatırım yapmayınız.
 • son 24 satte %38 artış gösterdi. elimdeki 92000 satoshiyi şu anda 146000 satoshi yaptı. sanırım sürekli yükselmeye de devam edecek.
 • 2 tane aldım koydum kenara,

  2014 yılında elimdeki 1 bitcoini ( 300 tl civarına ) sattığımdan beri pişmanlıkların esiri oldum. bu sefer kenara koyup unuturum inşallah *
 • iki gündür düşüşte olan coin. hodl da bir yere kadar ama. mecburen hodl bakalım nereye kadar.