şükela:  tümü | bugün
  • bnp paribas'ın sigortacılık kolundaki emeklilik şirketi. sigortacılık anlamında avrupa'da 10. sırada imiş. emeklilik tarafında da türkiye'de pazar payı anlamında bugünlerde 6. sırada imişler.

benim, bu şirkete ait bireysel emeklilik hesabım var. başka şirketten, çeşitli sebeplerle buraya geçtim. verdikleri hizmet vasatın altı. aslına bakarsanız, çok bir beklentinizin olmadığı bir alanda bile standart bir hizmet sunduklarını düşünmüyorum. dikkatimi çekenler;
    * hiç bir şekilde kampanyaları yok, sağladığı ek bir hizmet yok
    * teknoloji özürlüler (online işlem merkezi bugün sabahtan beri asp hataları veriyor, kendi web siteleri opera browser'da uzun zamandır ağzı yüzü kaymış bir şekilde gözüküyor)
    * kendi bankalarının kredi kartları ile bile anlaşmaları yok, herhangi bir ekstra bonus falan kazanamıyorsunuz

web sitelerinin opera'da ki durumu beni çok şaşırtıyor. hiç mi biri görmedi ve uyarmadı bunca zaman, şaşırtıcı.
  • şu sıralar tvde reklamları dönmekte olan özel emeklilik şirketi. şahsen ismini çok uzun buluyorum, dolayısı ile akılda tutması bile zor. hele ki bnp nin de bir kısaltma olduğunu düşünürsek, durum içler acısı.

portakal emeklilik, kivi emeklilik, teneşir emeklilik felan.. artık neyse kısa bir isim bulaymışlar iyiymiş.
  • web adresini radyodan ya da tvden duyup da dogru yazabilenin az oldugu şirket.

benepeparibakardif.com.tr
    bnpparibakardif.com.tr
    bnpparibacardif.com.tr

bunu mu demek istediniz: bnpparibascardif.com.tr
  • yapmış oldukları reklam serisi ile 118 bilmem kaç türevli reklamları bile gözümde daha sempatik bir konuma getirdi. hem de hatırı sayılır bir ajansın işi. ne kadar zorlama olmuş be, ayrıca hakikaten başka isim bulamadınız mı kardeşim, türkiye burası yav. madem bu isimlerden sadece birini veremiyorsun (atıyorum bnp emeklilik vs.) başka isimle girin piyasaya bu kadar mı zor, bunu yapan bir yığın firma var sizin gibi.
  • reklamı kötü olan emeklilik şirketi..
    ismin uzunluğunun reklam şirketiyle ilgisi yok ama yerellik eksik. zurich help point veya liberty sigorta daha yerel işlere imza atmışlardı.

şarkılar kötü. hedef kitle olarak seçtikleri insan görselleri itici.

allah kolaylık versin.. böyle zor bu işler..
  • is teklifi yapip, adami kendi isinden istifa ettirip, sonra " kusura bakmayin biz sizi almayacagiz" diyebilen, insanlarin hayatini hice sayan bir sirkettir...
  • verin lan 75 liramı. ah enişte senin de alacağın olsun.
  • iki yıl kadar önce toplam iki kişi için dahil olmuştum sisteme. yukarıda da yazdıkları gibi müşterisine ekstra bir güzellik sağlayan neredeyse hiçbir şeyleri yok. parayı daha aktif kullanma vs konusunda bilgilendirme konularında da zayıflar. sistemden çıkmak ve biriken parayı almak için başvurdum her aşamadan bilgilendiriyorlar ve hayırdır nereye diyen bankalar gibi darlamıyorlar. tek iyi yanları da bu hızlı ve net çalışmaları.
  • kurumsal portalları aşırı yavaş çalışan bir dosya yüklemesini 5 günde işleyebilen emeklilik şirketi.
    belçikalı'dır.